Wpis z mikrobloga

Coś mi sie wydaje, że to niby oswiadczenie na kanale Urzednicza to nie jest dla YT by nie banowalo kanał. Bo YT ma #!$%@? na taakie oswiadczenia z dupy zresztą 99% zgloszen to "roboty" sprawdzają. To sprytna zagrywka Tucznika i jego adwokata. Nie zdziwiłbym sie, że Pezet podpisał po pijaku jakieś papiery ze niby zalozyl jakąś spółkę i jest wlascicielem kanalu Tucznika i konta tipanddonation. Taki "słup". W ten sposób odyniec może sobie nie placic podatków, a kary bedzie zgarniał Pezet. Ogladam juz wystarczajaco dlugo Tucznika i wiem, że ten grubas do wszystkiego sie posunie. Skoro sprzedał matkę dla donejtow brata do bidula to zrobi wszystko by wydymać swoich kumpli.
#danielmagical #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
@Matick93: pewnie tak. Tylko, że ten reportaz pewnie bedzie w pazdzierniku, albo i moze w listopadzie... to jeszcze zdaży sie nachapać. Potem nowe konto i wracamy do tego co wczesniej bylo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mateo094: A co to za problem jest sprawdzić w krs czy figuruje jakaś firma na Pezeta?
Po co siać ferment nie mając potwierdzenia? Nie zapominaj, że tu jest mowa o ludziach, którym na ręce patrzą tysiące widzów. Akcje ze słupami i unikaniem podatków w takiej sytuacji to szczyt debilizmu i nic takiego na bank nie ma miejsca. Jak kręci lody, to w inny sposób i publika nie ma o tym pojęcia.
  • Odpowiedz
@Mateo094: wiecie co mnie jeszcze zastanawia? Że ten kanał Urzednicza byl zalozony w tym dniu kiedy Jachimek robił dymy wtedy Tucznik wydzwaniał ciągle jak Pezet był w Łodzi u Jachimka. Rano wstaje i dowiaduje sie od ludzi na czacie, że grubas "napisał" oswiadczenie, że kanał należy do Rafała Beygera ten był w #!$%@? zdziwiony. Coś mi sie wydaje ze grubas do niego w tej sprawie dzwonił by wracal do Torunia. By
  • Odpowiedz