Wpis z mikrobloga

Dziś zapraszam Was do zapoznania się ze znaleziskiem Jeden z najważniejszych zamków świata oszpecony sztuką nowoczesną.

Znalezisko dotyczy francuskiego zamku Carcassone. Jakiś czas temu nawet na wykopie było głośno o kontrowersyjnej instalacji. Myślałem wtedy, że jest to instalacja która będzie tam maks tydzień czy dwa. Jakie było moje zdziwienie kiedy tydzień temu miałem okazję obejrzeć wątpliwą instalację na jednym z moich ulubionych zamków (byłem tam już w 2015).

Mam nadzieję, że materiał będzie dla Was ciekawy. Jeśli macie jakieś pytania śmiało zadawajcie je w komentarzach :)

__________________________________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Jeśli chcesz abym przestał Cię wołać to proszę napisz do mnie prywatną wiadomość.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

PS Przypominam, o możliwości śledzenia mojego tagu #roadtripbus gdzie publikuje różne rzeczy z obecnej podróży :)
MG78 - Dziś zapraszam Was do zapoznania się ze znaleziskiem Jeden z najważniejszych z...

źródło: comment_iTqxapd2Swdw7eObSLPhslmQZZnqjXfk.jpg

Pobierz

Czy taka forma sztuki Ci się podoba?

  • Tak 21.1% (67)
  • Nie 58.7% (186)
  • Jest mi to obojętne 20.2% (64)

Oddanych głosów: 317

  • 27
  • Odpowiedz
Zaplusuj ten komentarz, jeśli chcesz, abym dodał Cię do listy wołania do znalezisk turystycznych i zawołał Cię do kolejnych znalezisk.
  • Odpowiedz
W środku jakiejś metropolii można by to było jeszcze przełknąć, ale mazanie po tak ważnym kawałku historii to już bezguście ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz