Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ironman49: No właśnie z ciekawości w Google sprawdziłem, bo raczej nigdy wcześniej nie widziałem Żywca 330 ml, i faktycznie jest w dwóch wersjach. Wiem, że Perełka tylko 330 ml bo to mój ulubiony porter i chyba najpyszniejszy jaki piłem.
@Rimfire: Akurat porterów jest mnóstwo. Jedne lepsze inne gorsze perełkę też lubię ale zdarzało mi się wypić lepsze, jednak cena do jakości jest bardzo przyzwoita.

P.S Kiedyś miałem obok domu sklep który Perłę Porter sprzedawał w regularnej cenie za 1,99. Jeeeezu ile ja teog piłem w zeszłą zimę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ironman49: Wiem wiem, bo akurat mam na punkcie tego typu piwa obsesję, i próbowałem bardzo wielu dostępnych na rynku. Zauważyłem dość ciekawą sprawę odnośnie porterów, że jedną partię od drugiej tego samego producenta może dzielić przepaść. Tak jest np. z Kujawskim porterem (pic rel), które raz było przepyszne, a innym razem fuj. Żywiec i Komes raczej trzymają ten sam poziom i smak, podobnie Perła, a Grand Imperial podobnie jak Kujawskie. Z
Pobierz Rimfire - @ironman49: Wiem wiem, bo akurat mam na punkcie tego typu piwa obsesję, i p...
źródło: comment_Ti684V9pKUxgR3IYbGVOhM0oD2aYz23G.jpg