Wpis z mikrobloga

@LouisCypher: czytałem na peperze, że w bezpośrednio stacjonarnym samsung store można chyba jeszcze zamawiać preordery i dają ładowarkę gratis ale nie potwierdzę, bo sam już zamówiłem kilka dni temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@isActive dzwoniłem do swojego Samsunga w Krakowie (Galeria Krakowska) i tam właśnie powiedzieli, że tylko mogą zaproponować pasek. To się liczy jako próba stacjonarnego zamawiania? Czy jednak warto ruszyć dupę do sklepu xd
@LouisCypher: nie wiem ¯\_(ツ)_/¯ dupe ruszyć zawsze warto a jak nie to zostaje jeszcze zamówienie przez niemiecki mediamarkt/saturn tylko trzeba mieć kogoś w niemczech lub próbować z mailboxde
@isActive właśnie jestem w drodze do Galerii i Samsunga XD więc zaraz będę miał jasność sytuacji. Jeśli już nie będzie tych ładowarek to w sumie pieeeeerdolę, trudno xd. Powiem szczerze, że wiadomo, ładowarka max lepsza, niż pasek, aczkolwiek ten oryginalny pasek w opór mi się nie podoba i tak czy tak bym go wymieniał na coś innego ;D. Więc zawsze to parędziesiąt złociszy do przodu.
Z preorderem S10+ już na pewno nie