Wpis z mikrobloga

@krafo: @koostosh: ehh.. w tamtym roku oblalem polski bo #narkotykizawszespoko. wczoraj komisja z majcy mnie #!$%@?ła bo zapomniała ze mam waruna więc przybity słucham z mindfuckiem, po 5 m
in o nim przypomnialem i ciekawe co jeśli bym tego nie powiedział. Obiecuje być tak dobrym uczniem jak w 1 lo- bez zgonowania co 3-4 dni pod blokiem i bycia wnoszonym na 3 piętro. Dziś niemiec 1 pkt pisemny, cały
@imarid: używek chyba, wczoraj robiliśmy hashkomore w aucie. Nie chcę tego robić, już nie mam kondycji przez choćby szlugi. Czuje zatracenie celu, sensu. Nawet najważniejsze wydarzenia stały się błahe, czasem są przeblyski jakby stary ja mówił " co ty odpiedalasz idioto zostaw tą lufe idź do domu nie pij, po co ci ta wóda znów zrobisz pośmiewisko bo sie #!$%@? do nieprzytomności. Chyba chciałem byc zolnierzem, może jakaś straż graniczna..
@TheCourier: Zaczęło się niewinnie, a zakończyło fiaskiem. Dostałem od tej belfry w oczy złocistym piaskiem. Nie było wtedy miejsca na czcze me #!$%@?, powiedziała dość i wzbudziła fest #!$%@?. Lecz ja się nie poddałem, gadkę jej w #!$%@? miałem, lecz to się na mnie zemściło, dostałem lufą w ryło...