Wpis z mikrobloga

Mieliście kiedyś tak, że męczy was przebywanie z ludźmi i czujecie, że marnujecie, czas nie umiecie z nikim wejść w głębszą relacją co najwyżej koledzy/znajomi, ale z drugiej strony czujecie się w #!$%@? samotnie? Czy tylko ja jestem #!$%@??
#przegryw #depresja #feels
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@takitamtypek: typie jestes moim sobowtorem, od 6 lat wypadlem z obiegu spolecznego. Spotkania z ludzmi mnie mecza i chyba wiem dlaczego, po prostu widze ze ludzie zyja, rozwijaja sie, podejmuja wyzwania, przegrywaja, podnosza sie, rozstaja, zdradzaja, a ja stoje w miejscu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@takitamtypek: ja nie bywam na imprezach generalnie, ale na spotkaniach mam podobnie, chociaż nie czuję żebym jakoś specjalnie marnował czas bo w tym czasie i tak bym grał na kompie czy coś takiego
  • Odpowiedz
@takitamtypek: np chce sie nauczyc programowania

To dosc ogromny cel do zdobycia, nawet wieloletni programisci wciaz twierdza ze sa slabi, ze wiele przed nimi. Programowanie to nie nauka jazdy na rowerze, tu trzeba pojedynczych malych krokow. Nauczenie sie to juz maraton

Nie mozesz sie na niczym skupic wiec ogladasz filmiki yt i potem jestes na siebie zly. Troche to smiesznie brzmi, filmiki yt to nie heroina, bez problemu mozna je
  • Odpowiedz
@Mihuh: Ja mam taki problem, że mało kogo lubię i większość spotkań towarzyskich mnie nudzi. Zamiast wychodzić na miasto z koleżanką i słuchać o jej problemach przez kilka godzin, wolę posiedzieć w domu, przeczytać książkę, obejrzeć film. Jeszcze jak piłam alkohol, to można było to jakoś zamieść pod dywan i mimo wszystko posłuchać, pogadać, chociaż też nuda. Teraz czwarty miesiąc jak nie piję i wyjścia nie są kuszącą perspektywą. Lubię
  • Odpowiedz