Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam wraz z różowym mieszkania w Trójmieście, najchętniej od 1 października do końca maja lub ewentualnie końca czerwca. Zależy nam żeby mieszkanie przede wszystkim nie było wyrwane z PRL, było blisko SKM i miało 2 pokoje (salon z aneksem i mała sypialnia). Najchętniej w Gdyni, ale jeśli coś fajnego się trafi to może być Sopot lub Gdańsk :)
Jeśli chodzi o pieniądze to chcielibyśmy się zmieścić maksymalnie w 2000zł ze wszystkimi opłatami. Może ktoś coś akurat ma? Albo znajomi? Jestem jeszcze w pracy sezonowej gdzie nie mam za bardzo czasu dzwonić po ogłoszeniach, a wszystkie fajne oferty znikają błyskawicznie, dlatego dopiero we wrześniu będę mógł się tym zająć. Jesteśmy studentami, ale spokojnymi, w wolnym czasie zdecydowanie preferujemy Netflix&chill czy spacery, a nie imprezy do rana :) Nie palimy ani nie mamy zwierząt.
#wynajem #mieszkanie #trojmiasto #gdynia #sopot #gdansk
  • 6
@Maciek1422: Za 2000 z opłatami i w centrum to jedynie kawalerka z PRLu z grzybem na ścianach. Tu u mnie na jasieniu za 2 pokoje ze śladową ilością mebli w nowym bloku wołają minimum 1800 + opłaty. Jasień jest ze 40 minut komunikacją wiejską od centrum.