Wpis z mikrobloga

@adam-nowakowski: Co do wyborów to mam podobne obawy. Że wybory będą mocno iluzoryczne, że może delikatnie zmienią, ale nie odwrócą całego questa do góry nogami. To zadanie ze zdobywaniem bota. Wybraliśmy niby pokojowe rozwiązanie, a i tak doszło to jatki. Sprawia to u mnie wrażenie, że cokolwiek bym nie zrobił, gra i tak poprowadzi mnie wg swojego scenariusza, że moje decyzje nie mają wpływu na to.

Inną rzeczą, która mi się
@adam-nowakowski: Po tym demie rzeczywiście celne argumenty wymienił które mu się podobają, a które nie. Jednak i tak trzeba czekać na główny gotowy produkt który pojawi się za jakiś czas dopiero, bo tak to nie ma większego sensu. Niestety jedno jest pewne, ta gra nie przyciągnie tak Polaków jak Wiedźmin, bo Wiedźmin przez Polaków jest traktowany jako wręcz epopeja a cyberpunk to bardziej zachód.
@adam-nowakowski: Osobiście guziczek zdanie tego pana mnie interesi.....Na mnie wrażenie pozytywne gra zrobiła i ne będę oceniał jej po 1 pokazie.Ja kciuki trzymam i nie zgadzam się z tym panem i jego narzekaniami. Chmielarz perdoli bo nigdy nie osiągnął takiego poziomu jak REDzi
@jestem_mike Myślę, że na początku gry specjalnie w zadaniu musiało dojść do walki w zadaniu aby pokazać graczowi mechanikę z mini bosami. Choć pewnie będą zadanie mniej liniowe i bardziej liniowe (w w3 tez tak było ). Ale na podstawie tego zadania i początku gry nie wyciągamy aż tak daleko idących wniosków. Tak samo ten wciśnięty pościg. Początek to trochę jak tutorial / wprowadzenie aby pokazać graczowi co go w grze może