Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Krathac: Lolwut. Nie mogłeś kolesi z wfu zapytać w jaki sposób miałeś się ciąć po plecach i jeszcze w tym miejscu gdzie ciężko ręką dojść (jeszcze w poziomie)? Top kek. Mogłeś im mówić, że Cię loszka podrapała w trakcie pukania. Ja za takie szramy miałem szacun na porannych zajęciach na pływalni :D
  • Odpowiedz
Loszki zawsze śmiechały gdy te blizny widziały i mówiły sobie coś na ucho z głupkowatym uśmieszkiem na ustach. Od teraz nie zdejmuję podkoszulki.

Koledzy z klasy, gdy przebierałem się na W-F wytykali mnie palcami i wyzywali od #!$%@?, sugerując, że się ciąłem, bo tak to wygląda.


@Krathac: Co??? To nie jest problem z Tobą, a ludźmi, z twojego otoczenia. Wytykali palcem? Ty to na poważnie czy to zarzutka?
veldrinn - > Loszki zawsze śmiechały gdy te blizny widziały i mówiły sobie coś na uch...
  • Odpowiedz
@Krathac: Ja mam jeszcze bardziej #!$%@? rozstępy jakby mnie ktoś #!$%@?ł po plecach xD #!$%@?, nawet o tym nie pamiętam bo to bez znaczenia. A jak masz jakieś problemy to mów tak jak @maaniek19: podpowiada - loszka cię podrapała albo lubiła ostrzejsze zabawy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Krathac: facet ma byc ciut ładniejszy od diabła. Na zdjęciu to źle nie wygląda stary, a poza tym to facet musi mieć jakieś blizny bo to facet. Nie #!$%@? z tym zwolnieniem bo zachowujesz się jakbyś nie miał jaj.
  • Odpowiedz