Wpis z mikrobloga

Rekord spierd... w komentarzach. Stare filmiki Ukrainca o pracy w Polsce odkopane przez wp pokazujace ciężką i nisko płatną prace przy zbiorach wywołuje ból d--y wykopków o mentalności niewolnika zmieszanej z memami z nosaczem.
Znalezisko - klik
Mimo iż filmiki są w znacznej mierze żartobliwe ( oni sami nazywaja się niewolnikami) to tłuszcza sugerujac sie suchym tekstem na wp pisze o ''antypolskiej propagandzie''. Czyli co w Polsce przy zbiorach się zarabia 10 k a on kłamie?
Wymyślają bzdury o tym, że on uciekł przed powołaniem do armii, a gość był w Polsce pare miesiecy i wrócił na Ukrainę, gdzie wystepował w telewizji co chyba nie jest typowe dla kogoś kto unikał służby.
I plusowane sa wpisy w rodzaju '' jak sie nie podoba to w-------l...''
No on już dawno wrócił i pojechał do Niemiec i zarabia wiecej niż większość hejtujących. Nie denerwujcie się tak.
To jest już jakaś anomalia gdy nawet słuszne pokazanie jakiś negatywów w PL przez obcokrajowca powoduje agresję zakompleksionych Polaków. To przykład i nawet narodowość tu nie gra roli, bo wiele reakcji na filmiki przedstawicieli różnych nacji widziałem ( Białorusini, Rosjanie i z Zachodu też).
Czasem zakompleksienie Polaków ( bo to ono w znacznej mierze generuje takie hejty za pokazanie prawdy) aż przytłacza.
Częściowo hejt jest generowany celowo - jest nawet jakiś gość z rosyjską i polską flagą w avatarze.

Oczywiście w innym znalezisku beda setki komentarzy o tym jak to Ukraincy zaniżają płace.
Ale gdy zwracają uwagę na złe warunki i niskie płace warunki to wykopki ich hejtują za narzekactwo, bo powinni pracować.
Serio ludzie nie widzą tu tu sprzeczności? I tacy ludzie potem głosują w wyborach...

Na zachodnich forach Holendrzy Hiszpanie, Anglicy też tak reagują gdy wyjdzie temat przepełnionych klitek zapchanych Polakami?

#ukraina #neuropa ....
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

U nas kontrowersyjnych wpisów się nie kasuje bo generują odsłony. Im większa gównoburza tym więcej odsłon.


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Tak to prawda. W W.Brytanii czy Der Spiegel kontrowersje wywalą. Nie zdziwiłbym się gdyby u nas dyskusje nie były w przeszłosci gdzieniegdzie podkrecane. Skoro podkrecaja tytuły to coż tam kilka emocjonalnych komentarzy żrby potworzyć klikalne nitki.

A co do odniesien na Wykopie to są też gdzie jest narzekanie na niskie płace i pazernych
  • Odpowiedz
@januszniepije: Skasowałem ten, który był atakiem i nie był na temat. Ty skasowałeś potem jeden podobny, ale drugi był do tematu i nie zawierała ataku.
Poza tym to był temat o mnie, a to różnica, bo Ty pierwszy tam mnie zaatakowałeś a stchórzyłeś przed moją odpowiedzią.
Jak widzisz ja w odróżnieniu od Ciebie pozostawiłem pozostałe wpisy jeżeli zawierały jakis ślad dyskusji. Mój był całkiem na temat i nie
  • Odpowiedz
@januszniepije: O już ucieczka przed argumentami w ataki - jaki jesteś przewidywalny. Odpowowiadam w takim stylu w jakim tu napisałeś poprzedni post do mnie. Przeczytaj swój prowokacyjny wpis. Naprawdę się dziwisz, że odpowiadam w taki sposób? No i przecież odpisuję na Twoje pytanie.
  • Odpowiedz
@szurszur: Ewidentnie po obnażeniu twoich rzeczywistych zamiarów bardzo się zdenerwowałeś. Ja rozumiem że można mieć żal do polskiej głupoty, ale to nie powód by wiecznie wałkować ten temat, wyolbrzymiać i zestawiać to w kontekście Ukrainy, jacy Polacy źli, a Ukraińcy pokrzywdzeni i dobrzy. Plebs zawsze będzie plebsem.
Polecam dra Jana Przybyła co mówi na temat polskich mitów i głupoty, jego religijne wstawki możesz sobie darować.
  • Odpowiedz
@januszniepije: Nie wmawiam widać to jak na dłoni w we wpisach z ostatnich 2 godzin. Wszedłeś tu dyskutowac o kasowaniu wpisów, a gdy odpowiedziałem na ten temat to uciekłeś od tematu trzy razy. Za pierwszym atakując mnie a za drugim lejąc ta samą wodę co w nocy. Za trzecim razem znowu uciekasz w gimbusiarskie odzywki.
Powtarzam jeszcze raz. Nie jesteś w stanie dyskutowac nawet na tematy, które sam zaczynasz i
  • Odpowiedz
@januszniepije: To twoja opinia o tym zaniżaniu. Z rzadka takie sie poajwiaja, ale to są w wiekszości skrajnie prorosyjskie osoby piszace ''upaina'' czyli fanatycy, więc mało mnie obchodzi ich opinia.
Danie na czarną osoby, która nie potrafi zachowywać się w sposób cywilizowany (pomimo wielokrotnych uwag)nie jest oznaką słabości. To ta natretna osoba atakami maskuje brak argumentów.
  • Odpowiedz
No nie twiedzę, że tak nie jest.

Zwracam tu jedynie uwagę na jednoczesną krytykę zaniżania i negatywny stosunek do krytyki niskiej płacy przez Ukraińców.

Tak samo gdy polskie zwiazki ujmą się nad wyzyskiem obcokrajowców w PL to jest hejt.

Każdy kto zna podstawy zależności rynkowych wie, że poprawa warunków pracy najemnych pracowników z zagranicy to jest także korzyść dla Polaków.


@szurszur: To tak jakby Polak pojechał do UK i narzekał
  • Odpowiedz
To tak jakby Polak pojechał do UK i narzekał na youtube że płaca jest za niska bo nie może sobie czegoś kupić


@ediz4: A on tak narzeka? Przecież w tych filmikach pracuja dwurycfrowa liczbe godzin, a niektórzy ledwo wychodza na plus.
W Holandii, Niemczech czy UK sami tubylcy w takich pracach nie chca robić i nawet tv angielska zribiła reportaż jak Brytyjki zbierają kapustę i narzekają. Podobne artykuły o uciekaniu
  • Odpowiedz
W Holandii, Niemczech czy UK sami tubylcy w takich pracach nie chca robić i nawet tv angielska zribiła reportaż jak Brytyjki zbierają kapustę i narzekają. Podobne artykuły o uciekaniu rodzimych pracowników ze zbiorów widziałem i z innych krajów.


@szurszur: A u nas już Polacy nie chcą - co to zmienia? Czy Polacy zakładają blogi jakie są janusze za granicą że za mało płacą? Jaką by dostali odpowiedź od lokalnych? Nie
  • Odpowiedz
Czy Polacy zakładają blogi jakie są janusze za granicą że za mało płacą?


@ediz4: No przeciez były filmiki o warunkach pracy na Zachodzie i z tego powstawały materiały w Wiadomosciach. Na Zachodzie były organizowane protesty przeciwko wykorzystywaniu Polaków.
Ten gośc prowadziu bloga, bo załatwia robote dla rodaków i po prostu od czasu do czasu pokazuje jak można trafić jak się ma złego posrendika (czytaj - nie jego).
  • Odpowiedz
No przeciez były filmiki o warunkach pracy na Zachodzie i z tego powstawały materiały w Wiadomosciach. Na Zachodzie były organizowane protesty przeciwko wykorzystywaniu Polaków.


@szurszur: Tak tylko to były filmiki o łamaniu praw pracowniczych lub kiepskich warunkach mieszkaniowych a nie olaboga płacą mi minimalną zgodnie z prawem.

Ten gośc prowadziu bloga, bo załatwia robote dla rodaków i po prostu od czasu do czasu pokazuje jak można trafić jak się ma
  • Odpowiedz