Wpis z mikrobloga

INFORMUJĘ, że każdego kto wyzwie mnie od grubych loch będę blokowała bez czytania tych wysrywów.
To, że ktoś ma kilka kilogramów więcej nie znaczy, że możecie go wyzywać zaniżając drastycznie jego samoocenę. Mnie to nie dotyczy, bo kocham siebie i swój rozmiar 52, ale inne różowe na moim miejscu mogły by się poczuć urażone.
Taguję dla zasięgu #oswiadczenie #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 96
  • Odpowiedz
@koostosh: nie, jestem po prostu puszysta.
Zresztą walczę ze stereotypem typowej różowej. Ja przy wzroście 155 i wadze 75kg czuję się tak atrakcyjnie, jak kobiety z okładki Women's Health :)
  • Odpowiedz
INFORMUJĘ, że każdego kto wyzwie mnie od grubych loch będę blokowała bez czytania tych wysrywów.


@KinderCzekolada: strasznie mamy to wszystko w dupie. Teraz możesz mnie zablokowa
  • Odpowiedz
@KinderCzekolada: weź się puknij w łeb. Sama noszę duży rozmiar, ale żadnej dumy z tego powodu nie odczuwam i #!$%@? mnie takie #!$%@? o akceptacji siebie.
Co mam zaakceptować? Dużą szansę na zawał? Potencjalną cukrzycę?
Chodzę na siłownię i powoli zrzucam. Ciężko idzie, zakwasy w #!$%@?, pot po dupie spływa, ale walczę.
Nie żeby uciszyć komentarze. Loszka jak jest szczupła, a ma zryty łeb, to będą #!$%@?ć, albo że księżniczka albo
  • Odpowiedz