Wpis z mikrobloga

Mirki mam pewną zagwozdkę.

Otóz jakiś czas temu zalałem telefon, przez moją nieroztropność zamiast zostawić go kilka dni do wyschnięcia to zaczałem użytkować już na drugi dzień. Telefon podziałał normalnie kilka chwil, po czym poszło zwarcie i całkowicie odłączyło mi ekran (dotykowy, Xperia T3) ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Sprawa polega na tym, że chciałbym się dostać do wnętrza telefonu z poziomu komputera. Istnieje jakiś "emulator" który umożliwiłby mi wgląd w SMS i listę kontaktów? Ewentualnie, aby jakoś dane te zgrać na komputer? Nadmienię jeszcze raz, że własnie na sms i liście kontaktów najbardziej mi zależy.

Za pomoc płacę wirtualnymi plusami i dozgonną wdzięcznością ʕʔ

#telefony #pytanie #pytaniedoeksperta #telekomunikacja #gsm
  • 9
@MrBoombastic: wszystko na ekranmie sie normalnie wyświetla, nawet przyciski od głośności działają. Tylko dotyk nie działa.

Myślicie, że ewentualnie byłby sens, aby iść z tym do serwisu? Zaznaczam, że dane z tego telefonu po prostu nie mogą zostać usunięte, także naprawa musiałaby się odbyć bez tego..
@MrBoombastic: @Just_Piotrek: w sensie do komy podpiąć mysz? przejściówka będzie w zwykłym sklepie gsm rozumime?


Będzie, ale sprawdź w jakiejś specyfikacji czy twój fon ma OTG, bo to nie jest reguła.
Mysz na BT pójdzie na pewno.
Aha, tylko ty się z nią nie będziesz miał jak sparować xD