Wpis z mikrobloga

Ostatnio poznałem faceta, generalnie jak myślałem, że jestem 100% hetero to coś się zmieniło. Mieliśmy krótki incydent gdzie po pijaku przelizaliśmy się dla zakładu. No i go wygraliśmy. Myślałem, że to tylko głupia zabawa, z resztą byłem tak pijany, że nawet o tym nie pamiętałem. Dopiero znajomi mnie uświadomili. 2 dni temu dowiedział się, że dziewczyna go zdradza, poszedłem z nim na piwo, starałem się pocieszyć jak mogę. Wróciliśmy do mnie, bo nie chciał być sam po drodze kupując kolejne 2 flaszki. Wypiliśmy to. Wylądowaliśmy w łóżku... i stało się, to był pierwszy homo stosunek w moim życiu. Byłem potwornie szczęśliwy. Postanowił wybaczyć swojej dziewczynie, wrócić do niej. Dla mnie znajomość była wystarczająca, nawet nigdy wcześniej nie miałem myśli, że mógłbym być z facetem. Aż do teraz, co robić mirki? Powiedzieć mu prawdę? Że chcę czegoś więcej? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #zalesie
  • 80
  • Odpowiedz
pocieszyć jak mogę. Wróciliśmy do mnie, bo nie chciał być sam po drodze kupując kolejne 2 flaszki. Wypiliśmy to. Wylądowaliśmy w łóżku... i s


@Bridu: ale taguj to #homo
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś miał jakieś wątpliwości, że historia "pkeeee" to zarzutka to teraz już chyba się ich całkowicie pozbył. Ja tam bawiłem się przednio, bo pierwszy post OP zatostował pierwszorzędny. Nawet jakiegoś średniego mema zrobiłem. Ale trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... ()
  • Odpowiedz