Wpis z mikrobloga

Witam,

Jeżeli prowadzisz serwisy internetowe i dbasz o ich jak najlepszą jakość pod kątem linków zwrotnych, mam do zaoferowania:

- 40 profili dołączając Twój link(mieszanka: nofollow/follow oraz mieszanka: link tekstowy/brand) wraz z opisem Twojego serwisu
- 20 mocnych linków na domenach z rozszerzeniem .edu i .gov, co jest niezwykle przyjaznym miejscem jeśli chodzi o tego typu końcówki, który poprawi Twojej stronie wskaźnik zaufania przez google

Łącznie oferuje 60, bardzo mocnych linków pod kątem:

- PageRank: strony od 8 do 9 PR
- Domain Authority/Trust Flow: strony od 70 do 100 DR/TF

Przy dzisiejszych algorytmach google NIE liczy się ilość - TYLKO JAKOŚĆ
Ja oferuje aż 60 jakościowych linków.

Obszerniejszy opis wraz ze screenami DA pod tym linkiem:
https://allegro.pl/60-linkow-z-pr9-edu-gov-seo-linki-pozycjonowanie-i7532027749.html

Pobierz
źródło: comment_Rd3foj9B1bbPhvNIp1y6skXnfPT0K21W.jpg
  • 6
@sprzedafcaMakaronu: można to obliczyć wzorem matematycznym korzystając z danych w ahref czy majestic. Takie wzory masz w google, oczywiście algorytmy często wprowadzają aktualizacje, są to więc szacunkowe dane. Ponad to można porównać dane w ahrefs z google.com z jednym z oferowanych przez mnie serwisów i również pod kątem jakości i liczby backlinków można szacunkowo stwierdzić pagerank.

@MarianKolasa: to nie są tylko profile, tylko ogólnie mieszanka różnego rodzaju serwisów o różnym