Wpis z mikrobloga

@Snowenik: ale matowa, czy z wysokim połyskiem albo średnim? Generalnie dobrze jest testować bo różnie wyglądają produkty na różnych włosach.

Ps. nie kupuj biczbojów i innych gówien z rossmana etc.
  • Odpowiedz
  • 0
To z budżetowych got2b made4mess albo beachboy. Kupisz w Rossmanie. Oba matowe, made4mess mocniejszy chwyt.
  • Odpowiedz
@Snowenik: Warto,
to szukaj najlepiej jakiejś matowej glinki np. Apothecary 87 clay pomade, Cavalier, Orient, Baxter, Pomp&co hair creme, Percy Nobleman matt paste, papillon paste i inne.
  • Odpowiedz
  • 0
Według dziwnych typków z grup na FB typu "pomadowe świry" różnica jest ogromna, ale IMO jesli po prostu szukasz czegoś żeby ułożyć włosy ( krótkie zwłaszcza ) to zupełnie nie warto kupowac drogich past. Pomady to trochę inna działka bo jej już nie kupisz w rossmanie, ale jeśli mat i krótkie włosy to śmiało kupuj te dwa co wymieniłem :)
  • Odpowiedz
@Nikoks: @Dipolarny: Szukam czegos zebym mogl ulozyc jak chce te wlosy i zeby dlugo fryzura wytrzymala, wiec w sumie nie wiem czy jest sens tyle wydawac. Wlosy mam krotkie z 7cm na gorze, podajcie jakies konkrety jak mozecie, cos taniego raczej i zeby to jakos wygladalo normalnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Snowenik idź do Rossmana i kup made4mess albo beachboy. Oba z firmy got2b. Przetestowałem wszystkie pasty z rossmana i te dwie sa naprawdę OK nawet porównując z produktami droższymi, hajpowymi. Będziesz na pewno zadowolony. Sam używam made4mess jako daily ;)
  • Odpowiedz