Wpis z mikrobloga

@wylacze_na_amen: To samo w sobie byłoby porąbane (jak "Klocki" Niemca). ;) @TimmiTimmi: Wiem, wiem - podejrzewam, że chodzi o DDPS. Tarapeutki raczej nie załatwiają innych mieszkań (moooże jakiś socjal, ale zwykła prosta psycholog nie weźmie na siebie takiej odpowiedzialności).
  • Odpowiedz
@sw-walenty:
Wyobrazasz sobie, ze masz do wynajecia lokum (i to prawdopodobnie pokoj w DOMU GDZIE SAM MIESZKASZ, bo major raczej nie szuka samodzielnego mieszkania) i dzwoni do ciebie terapeuta grupy alkoholikow i mowi ze jeden z meneli chce u ciebie zamieszkac???
  • Odpowiedz
@TimmiTimmi: Opinie musi wydać dla psychiatry i być może Suchemu chodzi o to, że może też wydać dla MOPR, stąd możliwe zamieszkanie w DDPS (chociaż on nie senior, ale wiesz o jaki dom opieki mi chodzi). Tylko, że idiota wyleci stamtąd po tygodniu. @Docent_nauk: No własnie o tym mówię. Nie ma szans. Psycho loszka nie ma takich uprawnień, bo ani to opiekunka społeczna, ani lekarz, ani pracownica administracji.
  • Odpowiedz
@piSSowiec39: Wyobrażasz sobie Majora czytającego umowę i dogadującego szczegóły? Ja ni #!$%@?.Ktoś musi mu pomóc i poświadczyć że osobie która mu wynajmuje nic się niestanie.Rafatus to synonim patologi.Po nim to gruntowna dezynfekcja następuje.
  • Odpowiedz
@sw-walenty:
Wczoraj mowil ze idzie tez wkrotce do "opieki" i "zatrudnienia". Pewnie zeby odnowic status bezrobotnego, niezbedny do ubezpieczenia zdrowotnego, bo na jakies zasilki czy zapomogi raczej szans nie ma
  • Odpowiedz
@TimmiTimmi: Eki[pa z "Libacji" + Tomasz + Starosiuk + Marek z Belgii to byłby pikuś :D Kwestia tylko, ile by suchy pociągnął zanim by go okradli, obili łypę, wywalili na bruk. @Docent_nauk: No tak, tylko po to. Przecież konta dla MOPR nie pokaże. Temu zabrali zasiłek dla jego, a wcześniej dla Knura.
  • Odpowiedz
@sw-walenty:
Nie jestem pewny czy istnieja takie "domy". Sa noclegownie dla bezdomnych, przytulki Caritasu ,ew domy pomocy spol dla starszych, wymagajacych opieki ludzi, gdzie nie sadze ze Suchy sie jeszcze kwalifikuje. On caly czas gadal o wynajeciu czegos prywatnie, mial dzisiaj szukac na internecie, a pewnie w jego umysle, telefon od waznej osoby, jaka wg niego jest terapeutka, mial byc czyms w rodzaju poreczenia/ referencji/ opinii
... oczywiscie to wszystko
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: Własnie zrobiłem szybki rekonesans. Dzienne Domy Opieki Społecznej są również dla samotnych, nie radzących sobie w życiu. Suchy wykaże długotrwałe bezrobocie i te niby papiery, że jest upośledzony. Tarapeutka wyda opinię dla MOPR (skoro niby chce mu pomóc) i mógłby się tam znaleźć. Jak Profesor Tomasz. Nawet jeśli, as będzie musiał, wykaże dochód, to jest tam jakaś procedura obliczania $ / ilość dni pobytu. Za żarcie też musiałby płacić
  • Odpowiedz