Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!
Mam do was kilka pytanek związanych z pracą, pierwsza rzecz to jaki jest według was maksymalny czas odpowiedzi na wysłane CV do firmy xxx, w końcu potencjalny pracodawca może dać sobie np. 7 dni czasu na zebranie CV, by potem zaprosić kilka wybranych osób na rozmowę, a wg. was po ilu dniach od wysłania swojego CV można na 99 procent być pewnym, że jednak nie będzie odpowiedzi zwrotnej?

Druga sprawa, to pytanie o pracy w bukmacherce, bo być może ktoś pracował - chodzi o to, czy taki przeciętny bukmacher jak Fortuna czy STS kładą nacisk np. na doświadczenie, szkołę czy nawet płeć? (bo spotkałem sporo opinii, że jednak chętniej przyjmują kobiety)

Jeśli ktoś już pracował dla jakiegoś buka, to niech się podzieli swoją opinią :)

Bez śmieszków poproszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#praca #pomoc #wykop #bukmacherka
  • 7
CV, by potem zaprosić kilka wybranych osób na rozmowę, a wg. was po ilu dniach od wysłania swojego CV można na 99 procent być pewnym, że jednak nie będzie odpowiedzi zwrotnej?

Druga sprawa, to pytanie o pracy w bukmacherce, bo być może ktoś pracował - chodzi o to, czy taki przeciętny bukmacher jak Fortuna czy STS kładą nacisk np. na doświadczenie, szkołę czy nawet płeć? (bo spotkałem sp


@Luca199491: Na jakie
@Marcinodra: kasjer stacjonarny - aplikowałem przez stronę olx, bo na rynku pojawił się nowy bukmacher, ale myślę że zostałem* po prostu odrzucony, bo 14 dni bez odpowiedzi, a ogłoszenie zostało wstawione ponownie, więc w teorii nadal kogoś poszukują :)
@Luca199491: zwykle jeśli ktoś ma odpowiedzieć, to w ciągu 2-3 dni. 7 to max. Po 14 dniach już bym nawet nie liczył na telefon. Owszem, zdarza się nawet, że po 3 tygodniach zadzwonią, ale to na tyle rzadka sytuacja, że jeśli chodzi o rozpoczęcie pracy a nie zmianę pracując w gdzieś indziej, to bym zwyczajnie nie czekał, bo będziesz czekał do usranej śmierci.
@Marcinodra: w sumie opcja z późniejszym rozpatrzeniem ofert też jest jak najbardziej prawdopodobna, ale z drugiej strony każdy kolejny dzień zmniejsza szansę, bo tak jak kolega poniżej napisał, nie warto czekać nie wiadomo ile, bo gwarancji nie ma, a zawsze to 2-3 tygodnie w plecy, dzięki za pomoc :)