Wpis z mikrobloga

Mirki posiadające #xiaomi #redmi4x
Czy u was też nie działa ładowanie z pełną prędkością przy wybudzonym telefonie?
Powiedzmy, że mam mam włączone pokemony cały czas, albo Locusa. Jeśli telefon jest wybudzony, to telefon ładuje się tylko 0.5 A (sprawdzane miernikiem a nie metodą "subiektywnie wolno się ładuje).
Gdy telefon się uśpi (albo sam albo klawiszem power) to ładowanie skacze do standardowych 1.5-1.8A.
Nie jest to kwestia wyłącznie działającego ekranu, gdyż używam "Proximity Service" który wygasza ekran przy zamkniętym etui bez usypiania telefonu.

#!$%@? to szczególnie gdy jadę w dalszą trasę samochodem, bo telefon czasami szybciej się rozładowuje niż ładuje (szczególnie w dzień gdy podświetlanie na maksa). Albo gdy łapię pokemony i mam podpiętego powerbanka to mimo iż spadek procentów baterii zostaje zatrzymany to już nic nie rośnie.
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xxx12321_new: nie wiem, nie gram w pokemony i nie sprawdzam ładowania miernikiem :P

Mój się po prostu ładuje, miałem telefony które lądują się szybciej, ale i tak nie jest źle

Gdy jadę na nawigacji, nie mam takich problemów o których piszesz, ładuje się dobrze
@24-Sto: @wredny_barteK: Stary Soniak Xperia T ładował mi się normalnie podczas pracy yanosika. Redmi4x już nie chce.
W sobotę jechałem 5h do Radomia i naładował mi się o 15% w tym czasie, to chyba coś jest nie halo.
Używam tej samej porządnej wysokowydajnej ładowarki i dobrych (krótkich) kabli.