Wpis z mikrobloga

Młodzież Wszechpolska przeszkodziła w antyklerykalnym happeningu w Pile

Pierwszy raz w Polsce przeprowadzono ogólnoświatową akcję “Baby Shoes Remember” mającą na celu nagłośnić problem pedofilii w Kościele. W Pile na przeprowadzenie happeningu nie pozwolili narodowcy oraz parafianie.

I jeszcze są dumni z ochrony pedofilów. Dzbany.
#babyshoesremember #bekazkatoli #neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi
lakukaracza - Młodzież Wszechpolska przeszkodziła w antyklerykalnym happeningu w Pile...

źródło: comment_ut5tBgBBs9Hji3T0YVhmXb04haIHFGJU.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: MW zapowiada odsiew homoseksualistów w Kościele.
W takim razie Kościół rozpadnie się od środka i nie będzie kogo wyrzucać, bo wszyscy zostaną powyrzucani.
  • Odpowiedz
@976497:

W takim razie Kościół rozpadnie się od środka i nie będzie kogo wyrzucać, bo wszyscy zostaną powyrzucani.

Lubisz tak generalizować? Rozumiem, że nie masz nic przeciwko aby nazywać muzułmanów (wszystkich) per terroryści?
  • Odpowiedz
@B0RG: Jakoś nikt się tym nie przejmuje, że ani nie czuję się Polakiem, ani nie chcę mieć polskiego obywatelstwa.
Urodziłem się co prawda w Polsce, przeszedłem wszystkie polskie szczeble edukacji i wszystkie katolickie sakramentalne szczeble (razem z bieżmowaniem) - ale nie czuję się ani Polakiem, ani Katolikiem, a i tak wszyscy mnie tak szufladkują. Wobec tego i ja sobie pozwalam na szufladkowanie wobec tych, którzy mnie nieodpowiednio traktują.
  • Odpowiedz