Wpis z mikrobloga

Mircy, jak myślicie ile wziął taksówkarz za przejazd z lotniska Katowice-Pyrzowice w pobliże Politechniki w Gliwicach?
#taxi
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dziki_Zajac: Pytanie jakie oni trasy preferują, bo jakbyś mu powiedział podwieź mnie o tu za ten róg, to jemu się nie opłaca silnika odpalać. A kawałek do innego miasta autostradką, to już razy 2 se liczy xD
  • Odpowiedz
@wowk: @Anotherelf: 240 wzięła złotówa, ale miły był i pogadał ze mną xD Jeździł pod szyldem lotniska Katowice, zresztą jak wszyscy tam stojący kierowcy. Stąd też pewnie taka cena, no i stąd, że załapał, że jadę za firmowe.
  • Odpowiedz
@krabat: Haha ;D wiesz nie ma auta okejonego Uber, więc mógł przez chwilę dostąpić zaszczytu pobycia Twoim "znajomym" ;D Odpowiedź dla taksówkarza, że nie chcesz taxy, bo czekasz na Ubera, faktycznie mogla by spowodować zagęszczenie atmosfery ;p
  • Odpowiedz
@ewa__tasma: Wgl. jechałem taksówką pierwszy raz od może 10 lat wtedy i nie znam tych ich zwyczajów xD ale intuicyjnie szukałem pierwszego wolnego w kolejce. Doszedłem do jednego z ostatnich samochodów, ale kierowca nie chciał wierzyć i dla pewności poszedł zapytać każdego z przodu, czy na pewno może ze mną jechać xDD
  • Odpowiedz