Wpis z mikrobloga

Gram w #residentevil7 ja #!$%@?. To nie na moje nerwy ( ͡° ʖ̯ ͡°) właśnie jestem w tym domu gdzie jest strzelba na stojaku i się drzwi zamykają. Byłem już na dole w prosektorium i wychodzą te potwory. Niestety dopiero w tym momencie się dowiedziałem że te drewniane skrzynie można rozwalać nożem. Więc wróciłem do domu aby nazbierać amunicji na potwory. a tam ten typek wychodzi . Najgorsze jest to że ja go zabijam a za chwilę on znów się pojawią i tak 3 razy. I całą amunicja zmarnowana. #!$%@? to i straszne #residentevil #ps4
  • 14
  • Odpowiedz
@ziobro2: Przecież masz już broń więc nikt ci nie może nic zrobić xD
@Cole: Grałem normalnie i powiem szczerze że strach może można poczuć ale tylko jak nie masz jeszcze pistoletu, jak go masz to już wiesz że nikt nie ma z tobą szans i zwyczajnie nie masz się czego bać.
  • Odpowiedz
@Cole: Ja przeszedłem na VR - to nie dla ludzi ze słabym sercem.

Wchodzę do nowego pomieszczenia, idę krok po kroku, serce wali jak oszalałe. Wiem, że coś tu będzie, bo pomieszczenie ważne fabularnie, trzeba było sporo rzeczy zrobić, by tam wejść. Postanawiam przejść przez pokój przyklejony plecami do ściany. Krok po kroku. Jestem w połowie pokoju, nagle słyszę skrzypnięcie podłogi. Panika, rozglądam się dookoła, do góry, do dołu, nic nie
  • Odpowiedz
@ziobro2: będziesz go mógł wymienić na zepsutego Shotguna i drewnianego. Z czego drewnianego zdobędziesz dużo później ale warto ulepszyć tego popsutego bo zabijasz nim praktycznie wszystko na strzała.
  • Odpowiedz