Wpis z mikrobloga

Pojechałem po nią i tak jak pisaliście #!$%@? w trzy dupy oczywiście, ale już się powoli ogarniała. Pół makijażu na twarzy, podarte pończochy i zgubiła jeszcze gdzieś kartę miejską. Jej koleżanki w podobnym stanie. Wróciliśmy do domu, ona zasnęła, teraz przed chwilą poszła się umyć i słyszę że ktoś jej coś wysyła na Messengerze. Otwieram, bo nie mamy przed sobą tajemnic. Ona czyta moje wiadomości też zanim na mnie naskoczycie. I kur*a oniemiałem. Ja #!$%@?ę, ręce mi się całe trzęsą. Ona zaraz wyjdzie spod prysznica a ja płaczę jak dziecko. Byliśmy razem trzy lata, dziewczyna złoto i to wszystko w #!$%@?. Nie wiem jak ona będzie się tłumaczyć, ale mam ochotę uciec po prostu z domu. Nie chcę tego słuchać. Ja #!$%@?ę.
źródło: comment_88ZL7Rksg9zjzxFFF16jd6t9vYhwN0tR.jpg
  • 262
Jak bym mi ktoś powiedział, że znowu mogę być młody i przeżyć swoją młodość jeszcze raz tylko w nowszych czasach ale z tym samym stanem umysłu to bym nie chciał tych wszystkich depresji od takich sytuacji których nie rozumiałem a w które brnołem bo miałem w sobie energię i chciałem kobiet.. zdecydowana większość z nas musi swoje przeboleć aby zrozumieć różnicę pomiędzy naszymi wyobrażeniami a rzeczywistością obiektywną. Kruci, teraz niektóre dziewczyny z
@Mesmerised ja tylko napiszę Ci, że im bardziej się w to #!$%@? tym bliżej będziesz poziomu którym się tak brzydzisz.

Młody jesteś, nie kulawy, głupi jak widzę też nie. Fajny czas z tą akurat dupą najwidoczniej dobiega końca. Nie chcesz dzielić życia z kimś komu już nigdy tak na prawdę nie uwierzysz. Nikt nie chce, nawet ta Twoja królowa nocy.

Możliwe, że będą płacze, i inne tego typu sceny uwłaczające ludzkiej inteligencji.