Wpis z mikrobloga

@HanAssholeSolo Próbowałem malować bitewniaki, Napoleońskich Granadierow w skali 1/72 ale było to dosyć ciężkie. Nie wyszło tak jakbym chciał bo nie jednak trzeba mieć odpowiednie farby i pędzle. Zrobiłem błąd kupując badziewie na początek i się zraziłem. Na stare lata pomaluje ( )
  • Odpowiedz
  • 0
@Aztec26626 maluj to co ci się spodobało. Kupowanie szajsu na "próbę" jest mało motywujące ku temu aby się starać. Kupiłem po taniości jakieś 30 figurek w tematyce która mi odpowiada, i już widzę, że kolejne wyjdą lepiej pomimo znacznie mniejszego rozmiaru. ;)
  • Odpowiedz
@madeinkrakow: od podstawki do górnego pancerza gdzieś z 16,5 cm, jak dodasz wyrzutnię rakiet/działo plot to nawet ze 20 cm wyjdzie.

@HanAssholeSolo: tak, pomysłów było wiele, ale ten okazał się najbardziej śmieszkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) btw, magnetyzowałeś broń czy masz na stałe takie uzbrojenie?
  • Odpowiedz
ale ten okazał się najbardziej śmieszkowy


@uzikus: ( )

magnetyzowałeś broń czy masz na stałe takie uzbrojenie?


@uzikus: na magnesie jest jest "gatling" i melta po lewej stronie głowy, zgodnie z sugestią jednego mirka, co by się teoretycznie dało nim grać. Choć tarczy nigdy nie pomalowałem.
  • Odpowiedz
@HanAssholeSolo: a to szkoda, ja mam wszystkie duże bronie na magnesach – piła, pięść, działo, thermal cannon i nieoryginalny gatling (ze Spellcrow). Małej melty nie posiadam, bo mieliśmy jedną wypraskę na pół z kumplem i akurat wziął meltę, oryginalnego gatlinga i wyrzutnię rakiet.
  • Odpowiedz
a to szkoda, ja mam wszystkie duże bronie na magnesach


@uzikus: ja zeszłej zimy wpadłem na pomysł makiety/stolika do salonu w klimatach postapo, więc nastawiony jestem głownie na to, żeby figurki wyglądały maksymalnie groźnie, także niespecjalnie mi zależy na zgodności z kodeksem. W zasadzie to zawiesiłem na razie malowanie, bo zastanawiam się, nad wykąpaniem knight'a w zmywaczu i malowaniu całego Adeptus Mechanicus w barwach pancerników III Rzeszy. XD
  • Odpowiedz