Wpis z mikrobloga

Sąsiadka, która wynajmuje ludziom domki na swojej działce, kupiła sobie basen. 15 tysięcy litrów wody mieści. Napełniła go a jak przyszedł rachunek za 18 tysięcy litrów wody... podzieliła go po równo na siebie i dwóch wynajmujących, choć ci nie mogli z basenu korzystać. Awanturę słyszało całe osiedle. :D #cwaniaki #cebula #wynajmujo #oszustwo
  • 12
  • Odpowiedz
@Vafik: @alexrothaar: Czyli wg średniej ceny za litr wody w Polsce wychodzi jakieś 195 złotych. Po podziale na 3 osoby - ok. 65 złotych na osobę. Cena najmu to pewnie jakieś 1000 złotych miesięcznie, więc robienie awantury na całe osiedle o 65 zł to w tym wypadku to chyba lekka przesada. Nie wiem kto tutaj jest cebulakiem¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@alexrothaar: No ja też bym nie chciał, ale skoro u kogoś wynajmujesz domek i masz w umowie, że dzielicie się kosztami po równo, to trzeba się liczyć z tym, że druga osoba może zużyć więcej niż myślisz. Jak dla mnie to jest normalne. I może faktycznie jeżeli cena byłaby jakaś wyjątkowo wysoka to można by się nad tym zastanawiać, ale robić awanturę za jednorazowe 65 złotych w skali roku jeżeli za
  • Odpowiedz