Wpis z mikrobloga

Nie ma chyba na wykopie innej grupy bardziej naiwnej, a przez to podatnej na kłamstwa i manipulacje, niż rzekomo "racjonalni" i "oświeceni" wojujący ateiści.

Jak wszyscy fanatycy, tak i oni święcie wierzą w zarzutki bez dowodów, a głównym źródłem ich wiedzy są obrazki w internecie.

Dorównują im chyba tylko najprimitywniejsze trolle polityczne i stare Grażyny na Facebooku.

Dla odmiany ja podam źródło dotyczące wizyty papieża w Irlandii, żeby też gimboateiści na wykopie mieli jakiekolwiek kontakt z True News.

https://www.mirror.co.uk/news/world-news/pope-visit-ireland-thousands-line-13137857

Pope Francis gave a speech about 'forgiving people' in front of more than 80,000 people at a mega mass in Dublin tonight.


Zanim ktoś znowu z głupoty, czy w celu manipulacji napisze, że 80 tysięcy to mało, to warto wiedzieć, że w Irlandii żyje 4.7 milionów ludzi, czyli 7,5 razy mniej niż w Polsce, więc na polskie warunki trzeba by tą liczbę o tyle przemnożyć i wyszło by jakieś 600 tysięcy ludzi.

#ciekawostki #gimboateizm #bekazatoli #katolicyzm #wiara #4konserwy #heheszki
L.....i - Nie ma chyba na wykopie innej grupy bardziej naiwnej, a przez to podatnej n...

źródło: comment_Uqc1BWkRLYB61McetBxLTu8w3PtraRAM.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Przecież ten obrazek nie przedstawia spotkania, ale jakąś randomową ulicę przez którą przejeżdżał. Ludzie i tak nawet na randomowych ulicach zwykle witali papieża tłumami, a teraz są to jakieś pojedyncze jednostki wyglądające właśnie jak co 30 osoba z tych tłumów, które widywało się wcześniej.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: tę samą zarzutkę pokazał wczoraj tvn, od razu powiedziałem mamie że to po prostu niemożliwe żeby ludzie stali gęsto na całej trasie przejazdu więc wybrali miejsce gdzie było niewielu ludzi a naszego papieża pokazali tylko dla kontrastu żeby dokopać Franciszkowi
  • Odpowiedz
ciesze sie, ze zgadzamy sie co do opisu KK


@Wakacje_w_styksie kolejne typowe dla gimboateistów na wykopie zjawisko, kilkudniowa zielonka bez argumentów, która od samego początku spamuje populistycznymi glupotami.

Prymitywizm i niski stan wiedzy jest do was niemalże przyspawany.
  • Odpowiedz
Przecież ten obrazek nie przedstawia spotkania, ale jakąś randomową ulicę przez którą przejeżdżał.


@976497: Nie randomową, tylko staranie wybraną. Czemu kłamiesz?

Boisz się, że prawda osłabi ateistyczne
  • Odpowiedz
Nie kłam kłamco - bo to grzech


@976497: kłamstwo jest niemoralne, dlatego nie klamię. Twierdzisz, że ateistów moralność nie obowiązuje?

To Ty kłamiesz, bo piszesz o jakimś spotkaniu, a na zdjęciach jest pokazana ulica.


Spotkania z papieżem mają zazwyczaj miejsce na ulicach. Wychodzi od ciebie nieuctwo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lawrence_z_Arabii: ja jestem ateistą, ale nie wojującym. umiem współpracować z wierzącymi, w wieloma mam kontakty, ale w głębi ducha nie traktuję poważnie.
uświadamiać i przekontwać nie zamierzam, to bezcelowe.
  • Odpowiedz
sekta, gdzie szeregowi członkowie >bezgranicznie ufają guru i robią wszystko co im >każą

@Lawrence_z_Arabii: ale Ty tak na serio >opisałeś katolicyzm...


@raczej_schizotypal: Nie, bo mało który katolik robi wszystko, co im każe KK. Oczywiście, wtedy z kolei padają głosy krytyki, że to hipokryzja. No cóż - gimboateiści zawsze się będą czepiać, bo taka ich misja i cel życia.
  • Odpowiedz