Wpis z mikrobloga

@lord_z zapytaj czy wolno, żebyś sobie mireczku problemów nie narobił, Zrob fotkę jak się da i zawolaj, strasznie mnie to ciekawi.

A przede wszystkim odpoczywaj i baw się dobrze, sliczny widok, przesyłam mój z depresyjnie depresyjny ale kawa i słodycze w postaci czekoladek z cynamonem dają rady .

Nie śmiać się z kartki w oknie, to po to żeby kotek nie uciekł xD
v.....k - @lord_z zapytaj czy wolno, żebyś sobie mireczku problemów nie narobił, Zrob...

źródło: comment_4WCmIRtBshwC34RPevqv4ZwG80NdU1fN.jpg

Pobierz
@Ozzymandias A chyba nie legalny, coś jak marihuana na Jamajce bo niby jest to stolica jarania A jednak można życie za to stracić.

Podobno w Dubaju nawet śladowe ilości zioła we krwi mogą wpędzić Cię w niezłe tarapaty.
@lord_z: @lord_z: Maroko to ciekawe doświadczenie, samo chodzenie po biurach podróży w Marakeszu, żeby wytargować odpowiednią cenę za tą wycieczkę to była przygoda. Dopiero w 4. biurze można było dobrze się targować, więc od razu wzięliśmy też inne wycieczki z tego biura, najwięcej zapłacili ci, którzy korzystali z ofert hotelowych.

PS. Dalej wożą po restauracjach z cenami powyżej 120MAD za obiad? W Ajt Bin Haddu odłączyliśmy się od grupy i
@Zapaczony: w ajt bin haddu zaprowadził nas do restauracji gdzie za nie duży tajin liczyli 120mad 0,5l wody za 15 no rozbój w biały dzień. Za przewodnika 30ale to widziałem że będę musiał zapłacić więc luzik. Pozatym przewodnik był naprawdę super sporo opowiadał był sympatyczny. A teraz opuszczamy to urocze miejsce i jedziemy dalej ʕʔ