Wpis z mikrobloga

@Hatespinner: Tylko po jaką cholerę mam wymieniać telefon (plus wszystkie wady które napisałem powyżej), jak za ułamek tej ceny mam odtwarzacz w którym bateria trzyma ponad tydzień?
  • Odpowiedz
Prawa telefon, cała reszta w lewej (portfel, klucze, nożyk, chusteczka) + dodatkowa w prawej tylnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@neo_1995: pozdrawiam kolegę, też noszę odtwarzacz. Sansa Clip+ z custom romem, do tego dobre słuchawki (mam KZ ZST - za swoją cenę wymiatają konkurencję do 300zł) i sto razy lepszy dzwiek niz na xiaomi :D
  • Odpowiedz
@D4kai: Wreszcie ktoś, komu słoń nie nadepnął na ucho...

U mnie w tej chwili sansa fuze, ale zastanawiam się nad zen x-fi. A KZ ZST deklasują całą konkurencję w swojej półce cenowej, zarówno jakością odtwarzania jak i wygodą.
  • Odpowiedz
@neo_1995: słucham? telefon nie odtworzy ci plików flac? co ty za bzdury wypisujesz XXDDD mam Xiaomi Mi4c i całe albumy w .flac które odtwarza S E R Y J N Y player, masz nokię z 2008?
przetworniki o pomstę do nieba? a o serii V od LG słyszał? pewnie nie XD telefon dla audiofili, najlepsze audio w smartfonach na rynku
ale pewnie nie słyszał, bo to by zaburzyło wizję tego
  • Odpowiedz
@Karton12: A ja na przykład mam po prostu telefon za cenę niższą niż 800zł :P bo zwyczajnie nie potrzebuję lepszego... telefony z dobrymi przetwornikami to high-end. A i tak są to przetworniki słabsze niż w odtwarzaczach (z kilkoma wyjątkami).

I nie uważam że smartfony to gówno, nigdzie tak nie powiedziałem. Multimedia jak najbardziej, ale DLA MNIE, w tym konkretnym zastosowaniu, wygodniej i lepiej jest wykorzystać odtwarzacz. Nie hejtuję smartfonów, ani
  • Odpowiedz
daje lepsze wrażenia odsłuchowe,


@neo_1995: No, zwłaszcza jak na ulicy #!$%@? za tobą dzieciak słuchając DJ Bobo z głośnika, kierowca obok trąbi i setka ludzi gada dookoła. Dawanie #!$%@? o minimalne różnice w jakości słuchając muzyki poza domem. xDD
  • Odpowiedz
@neo_1995: Co ty chcesz sobie spersonalizować? xD Spróbuj sobie najpierw rękoma zatkać uszy na głośniej ulicy i sprawdź czy wytłumisz #!$%@? wszystkie dźwięki. Gwarantuje ci że nie. A teraz pomyśl, że żadne słuchawki na świecie nie będą blokowały dźwięków lepiej.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: #!$%@? mać, ale z ciebie ignorant... poczytaj o monitorach spersonalizowanych (robionych na podstawie odlewu kanału słuchowego) i dopiero wtedy #!$%@? głupoty...

Potrafią wytłumić nagłośnienie na koncercie rockowym, u muzyków, na scenie... ale tramwajowi nie dadzą rady, prawda?
  • Odpowiedz