Wpis z mikrobloga

Witam
zawsze tylko zagladalem na wykop czytajac czasem posty na wykopie na temat Szafy,ogladam go od kilku lat ,jak jeszcze jego filmy mialy max po kilka tys wyswietlen ale od dluzszego czasu cos sie zmienilo w jego filmach albo jego ego szybuje pod niebiosa albo ja zaczalem zauwazac pewne rzeczy ktore mi sie nie podobaja.

Przekazy podoprogowe z prosbami o rozzne rzeczy zauwazylem juz dawno,czy wymądrzanie sie na tematy o , ktorych facet nie ma pojecia to rowniez standard, i nigdy nie bylem rodzajem widza bezkrytycznego jak 'rycerze" ,wiec mysle ze cos jednak sie w tych filmach tzn w nim sie zmienilo i w zasadzie przestalem goscia lubic ,dalem unsub i ogladam raz na jakis czas ze zwyklej ciekawosci co znowu palnie:) dla smiechu..

Natomiast po jego vlogu Stół Wół i Lublin juz mi nie do smiechu bo jego slowa o Majdanku --ze on zasypia i ze go to meczy po po prostu mnie dotknely i daly do zrozumienia ze to zwykly idiota.

Czy on naprawde nie zdaje sobie sprawy ze jest opiniotworczy dla tych wszyskich nastolatkow? chcąc nie chcąc stal sie jakims autorytetem i wygaduje rzeczy w ktoirych namawia wrecz do tego by nie odwiedzac obozów koncentracyjnych ,przeciez niektorzy moga to odebrac jako antypolskosc?

Wybaczcie brak wiekszej skladni w tym co napisalem ,ale mnie to poruszylo dosc mocno poniewaz, ja zwiedzilem wiekoszosc obozow w Polsce i uwazam ze to zostawilo we mnie ogromna refleksje i traktuje to jako lekcje pokory i histori i uwazam ze kazdy Polak powinien je zobaczyc a ten iditota-bo inaczej sie go nie da nazwac mowi takie bzdury

ps

pomyslec ze kiedys lubilem go ogladac a okazal sie zwyklym prostym w zlym tego slowa znaczeniu czlowiekiem oraz totalnym hedonista..

niestety wg mnie prezentuje on postawe typowego Janusza i mimo ze nioe przepadam za tym modnym zwrotem to ten caly szafa to typowy Janusz ...
#mocnyvlog
  • 11