Wpis z mikrobloga

@daniel-zwierzynski
czy ty obłudny Tuczniku wreszcie zauważysz to, że zostałeś sam?
dzisiaj twoje urodziny, a tak naprawdę z twojego najbliższego zaufanego grona został ci dzisiaj Pezet, którego przy tobie trzyma telefon komórkowy który mu podarowałeś za lojalność!

czy ty świniaku widzisz to, że dzisiaj tak naprawdę nikt nie pojawił się u ciebie z sympatii do ciebie i nie przyniósł ci żadnego prezentu?
nawet na strimie nie było żadnego tortu urodzinowego, chociaż wczoraj kupiłeś świeczki!!!!

a wizyta Boxdela i Wojtka Goli nie jest z szacunku i uwielbienia dla twojej parszywej osoby, a tylko czysto biznesową zagrywką, bo ty jesteś dla nich tylko marionetką do zrobienia pieniędzy!!!

jak ja tobą gardzę obłudny pazerny Tuczniku, bez jakichkolwiek oznak moralności i człowieczeństwa!!!

#danielmagical #patostreamy #jachimek
  • 5
@zryta-beretka: ale on i tak bedzie uważał, że wszyscy się od niego odwrócili bo to fałszywi ludzie, że to z nimi jest coś nie tak a on biedny ma pecha że trafia na nieodpowiednich ludzi. To jest taki beton, do niego nigdy nic nie dotrze, chyba jak zostanie na ulicy bez niczego to mooooże wtedy przeanalizuje swoje życie jeszcze raz i wyciągnie wnioski-już za późno xD
@kaziu112: no to mnie tort ominął, ale z prezentami od tych dwóch normalnych postaci to daj spokój... oni tam przyjechali na Tuczniku zrobić biznes, a więc wypadało się ubrać i przyjechać z jakimś giftem! Mi chodziło o pozostałych zbydlęconych "przyjaciół" Tucznika...