Wpis z mikrobloga

Krasucki, wiem że to czytasz.
Ty się typie zastanów nad tym pozwem. Co grubas straci? 10k zł. Dla Ciebie to kupa hajsu, dla Magicala 5-7 dni streama. A co ty możesz stracić?
Hmm, ciekawe co poza 3 miesiącami aresztu ci grozi za grupową napaść, zniszczenie mienia, wyzwiska i próbę włamania. Do tego grozba "połamania nóg" wypowiedziana PUBLICZNIE do 16latka.
10 tysięcy odszkodowania vs rok pozbawienia wolności. Opłaca ci się dla tych groszy zniszczyć sobie życie? (Na fake mma nie powalczysz więc pieniądze w #!$%@?)
Swoją drogą, za #!$%@? że grubas bierze sterydy nie podając dowodów też możesz beknąć i stracić te 10k
#danielmagical #rafonix #patostreamy
  • 31
@Lukkar: "PANIE WŁADZO, ON SIĘ ŚMIAŁ RZE DOSTAUEM BANA NA JUTUBE, JESTEM NIEWINNY"
"Ma pan racje panie Krasucki, miał pan prawo napaść grubasa w 5 osób, #!$%@?ć mu drzwi, opluć mu brata i próbować się włamać, uniewinnienie, a tucznik 25 lat więzienia albo 100 zł grzywny"
Ty się zastanów, zanim coś napiszesz, bo nie masz racji. To jest gówno a nie kontrargument. Krasucki za to może beknąć i to bardzo, BARDZO
@Lukkar: W sądzie to jest gówno argument. Ile razy skazywali facetów co w przypływie emocji #!$%@? kochankowi żony którego nakryli na rżnięciu się z nią? A krasucki już kiedyś miał problemy z podobnego powodu (niszczył latarnie na swoim osiedlu w Białymstoku), więc może mieć jeszcze większe problemy
@marv0oo: XDDD Poszło zupełnie o co innego, kozaczenie Dawidka z okna, Baobaba też jest przecież na szotach. No tak, ale oni nic nie powiedzieli, nic nie robili gdy wpadł krasula i ogólnie to są w cholerę poszkodowani XDD
@Lukkar: Nie żeby coś, ale info z latarnią masz niekompletne. Wykopki odkryły tą akcję 2 lata po tym jak się stała. W 2k16 były kumpel Rafona, Ryba sprzedał go za to na psy, więc konsekwencje tego poniósł DAWNO temu, grubo przed wybiciem się Magicala. Mirki tylko przypomniały starą akcję
A kozaczenie dawida było z tego co wiem PO tym jak mu #!$%@? drzwi
" nic nie robili gdy wpadł krasula i