Wpis z mikrobloga

@nairoht: Ja mam lepsze pytanie. Po co dyskutujesz na temat danych, o których nie masz zielonego pojęcia? Tak samo jak i ja? Strasznie jałowa dyskusja.
Wiemy tylko jedną oczywistą rzecz: gdyby im się to nie opłacało, to by tego NIE ROBILI.
Dlaczego na Wykopie jest taki ból d--y o Classica?
  • Odpowiedz
@RedBulik: jakich danych XD? gosciu graj sobie gdzie chcesz jak chcesz ja napisalem tutaj tylko ze classic bedzie mial problemy w 2030 roku jak wyjdzie niewiarygodnie wieksze niz w 2004 gdy wychodzil i mial premiere poniewaz system ktore wtedy byly nie sa przystosowane do takiej ilosci graczy jaka obecnie czeka i jest zafascynowany calssiciem, a ty mi tu p--------z jak to bylo super i nie bedziesz dyskutowal bo bylo super
  • Odpowiedz
@nairoht: Dlaczego nie napiszesz od razu 534590348590%? Będzie tak samo z d--y. I dlaczego piszesz do mnie jak jakiś zwierz? Nie umiesz jak człowiek rozmawiać, to wypad.
To jest chyba właśnie ta różnica między obecnymi graczami, a starymi.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: @nairoht: ależ p---------e głupoty. Sam Nostalrius miał bodaj pół miliona kont przy zamknięciu. Vanilla community jest całkiem spora i blizzardowi na pewno będzie się opłacało utrzymywać kilka serwerów jednocześnie. Poza tym nikt nie powiedział, że nie będą chcieli zrobić progresu aż do wotlk (bo cata większość graczy słusznie uznaje za totalne g---o) - dajmy na to co 2 lata otwierany jest kolejny serwer dedykowany dla następnego dodatku
  • Odpowiedz