Wpis z mikrobloga

Jest tu wielu użytkowników z DW tylko dlatego aby dowiedzieć się czy forum padło na amen czy jest szansa na powrót. Każdy chciałby aby wróciło: bo na DW było czuć , że jest "życie". Chciałbym wierzyć w to co napisał @Gavello: ale ...
@PanRzepa: Nie ma DW więc musimy zadowolić się tym co jest, poza tym uważam że z tego wszystkiego co pozostało, to exsite24 jest i tak najlepsze.
PS: Jeśli posiadacie konto na chomiku, to polecam pobierać od zakrza i stefano mają wiele produkcji, które w sieci ciężko znaleźć.
@Janusz_Lubikwasa: bzdury. Już wiele razy szukałem jakiegoś filmu, który ostatnie linki miał na rapidshare, ewentualnie egofiles. Prośby o nowe linki jak zwykle nie dawały żadnego efektu, a jak już dały to idiotyczne powiadomienie przychodziło dopiero po dodaniu 3 nowych postów (jakby 1 nie wystarczył...) po takim czasie, że już zapomniałem o filmie, którego szukałem. Na DW większość uploaderów to były boty, kilka razy dziennie wrzucali to samo na zmianę. Jak ktoś
@Robocop666: Chomikuj to już chyba ostatnia deska ratunku, jeśli się czegoś strasznie potrzebuje i nigdzie indziej tego nie ma, bo ceny za transfer są tam tak chore, że nadają się tylko do pobrania jakiegoś filmu ważącego 700mb.
@vipex: jeśli chodzi o popularne gry czy filmy to tak, ciężko było się przebić. Trzeba było albo znaleźć swoją niszę lub wstawki musiały się naprawdę wyróżniać na tle innych, czyli wszystkie dodatki i inne bonusy a nie jak niektórzy wstawiali tylko podstawkę.
@Nekrasovsky: nie mówię o uploadzie, bo miałem konto elite vip i nawet jak ukradłem komuś wstawkę to zrobiłem ładny post i jeszcze go wyróżniłem, to ludzie pobierali.
Mówię o tym, że sam wiele razy nie mogłem znaleźć tego, czego szukałem, bo albo linki były sprzed kilku lat, albo w ogóle nie było takiego tytułu.
@vipex:

I jeszcze wincyj plusików, diamencików, grosików! Wincyj, wincyj, wincyj! Ach, jak żal dupcię ściska za utraconym rajem!!! Ach, ile płaczuff. Wincyj, wincyj, wincyj!!!!Płaczki, w dwuszeregu - zbiórka!!!
Widzę Marcinie, że twój marny żywot trola zaczynającego jako JestemN00b przeniosłeś na wykop. Rodzice cię nie kochają czy co? Próbujesz być w centrum uwagi? Znaleźliśmy adres qspyego więc twój tym bardziej nie będzie problemem.
@vipex:

Ożesz ty Mojżesz.. Aleś mię trafił, detechtywie Kojak. I chyba z łuku, żeby nie robić huku. Wielka mi rzecz wpisać dane do wujaszka google. Tylko skąd masz pewność, że Jastrzębie (Zdrój zresztą) - to ten adres? A bo to jednemu psu na imię burek? My znależliśmy? Czyli kto, dziecinko: Ty, szwajgier i szwajgra brat? Nie problem i mnie znaleźć? No to szukaj. Czekam, kiedy załoga dżi stanie u drzwi. Tylko
Skoro tam się nie udzielałeś, to czemu nagle dostałeś piany na wykopie, że zamknęli dw? Jak ci się nie podobało forum to trzeba było na nie nie wchodzić, i nie płakać odpowiadając na każdy post związany z tym tematem. Nie masz swojego życia i musisz wylewać swoje żale na upadłe forum, żałosne