Wpis z mikrobloga

@clevage: kalorie musisz ogarnąć do tego, ja trenuje siłowo, spore spadki wagi i utrzymywanie, dla mnie takie zajęcia zawsze były zabawa i dodatkiem.
  • Odpowiedz
@timix: cykam sie isc na siłke, nie mam tutaj kumpli tym zainteresowanym, do tego jestem totalnym ściekiem i nie znam się na sprzęcie i ćwiczeniach. Nie umiem się przełamać żeby pójść samemu. A też żadnym ulancem nie jestem, tylko zapuscilem brzuszek przez zimę i wiosnę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
A nie chciałbyś chodzić na zajęcia grupowe (5) osób do strenght Coach Performance? #!$%@? no miażdża fajnością. Chcialbym Ci pomoc, trenuje od kilku lat przeszedłem od mitów po udana redukcje i mocno ogarniam. W sumie.
  • Odpowiedz
Ćwiczenia siłowe mówiąc dosadnie wykonujesz przy człowieku który ma pojęcie 100% o faktycznym wykonywaniu danego ćwiczenia. Konkretne makro i mikrocykle są robione z niesamowitym pomysłem jak patrzę na to po czasie. Światowy poziom trenerski - poważnie. To jest kuźnia zawodowców trojboistow, jedyne miejsce na mapie którego długo szukałem gdzie tak bardzo ogarniają.
  • Odpowiedz
@clevage: lukasz bodura na fb jest właścicielem napisz do niego ze dostałeś kontakt od tomka bacy - lukasz to super gość, niesamowita wiedza...
  • Odpowiedz