Wpis z mikrobloga

Właśnie to jednemu co się nad sobą użalał to napisałem to mnie dal na czarno bo myslał, że to bait.
Chodzi mi o to czemu tak się użalacie?
Nie masz twarzy 4/10
własnego mieskania?
wykształcenia wyższego?
TO CO?
Mój brat jest kierowcą tira (tak #!$%@?, kierowcą)
nie ma swojego mieszkania
ma nadwagę i pucołowatą twarz...
Ale jakimś cudem udaje mu się wyrywać szony i jednocześnie ma ich chyba nawet kilka, co jest żałosne wedłóg mnie.
I jeszcze z u tych dziewczyn mieszka, że u nas w domu się prawie w ogóle nie pojawia.
Czemu on z nadwagą, bez wyższego wykształcenia, własnego mieszkania ma "dziewczynę" a tyle osób z #przegryw się żali?
#tfwnogf #zwiazki
  • 29
  • Odpowiedz
  • 2
@Marasmeus
no mówię
jak jadnemu to napisalem to kazał mi dac zdjęcie brata XD żeby go przekonać
jak napisalem, że nie dam do neta zdjfcia bez zgody, ten dał mnie na czarno
  • Odpowiedz
@Emil1803: bo przegrywy nie wierzą, ze mozna poleciec na cos takiego jak charyzma i pewnosc siebie. Jakbys pokazal im zdjecie swojego brata z loszką to powiedzieli by pewnie ze desperatka albo ze rogi mu dorabia lub leci na hajs. Zawsze cos sobie dopiszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Emil1803: Twojemu bratu się udału, okej. Ale to nie znaczy że wszystkim przegrywom z tagu się uda, dlatego właśnie się "użalają". Przez to takie komentarze jak twój triggerują przegrywów. To tak jak z sławnymi gwiazdami, są ludzie którzy są brzydcy, niscy, mają jakieś tam choroby i stają się sławni ale to nie znaczy że każdy taki będzie chodźby stanął na głowie. No naprawdę dziwne że, większość osób ruchających to osoby z
  • Odpowiedz
  • 0
@Marasmeus a pewnie że można polecieć na charyzme czy tą pewność siebie. Szkoda tylko że rady normików mozna strescic w zdaniu "wyjdz do ludzi" więc nie dziwota że sie przegrywy oburzają. Niektórzy z nich to pewnie by i chcieli zbudować tą pewność siebie to wtedy słyszą "idź pobiegać" i sie jeszcze bardziej frustrują
  • Odpowiedz
@ArekW: Mozesz wejsc na gg i rozmawiać z kobietami, patrzeć na co reagują dobrze, na co źle, poznawać rozne typy kobiet i patrzeć jak rozmawiać, badoo,tinder od #!$%@? jest mozliwosci serio.
  • Odpowiedz