Wpis z mikrobloga

Właśnie to jednemu co się nad sobą użalał to napisałem to mnie dal na czarno bo myslał, że to bait.
Chodzi mi o to czemu tak się użalacie?
Nie masz twarzy 4/10
własnego mieskania?
wykształcenia wyższego?
TO CO?
Mój brat jest kierowcą tira (tak #!$%@?, kierowcą)
nie ma swojego mieszkania
ma nadwagę i pucołowatą twarz...
Ale jakimś cudem udaje mu się wyrywać szony i jednocześnie ma ich chyba nawet kilka, co jest żałosne wedłóg mnie.
I jeszcze z u tych dziewczyn mieszka, że u nas w domu się prawie w ogóle nie pojawia.
Czemu on z nadwagą, bez wyższego wykształcenia, własnego mieszkania ma "dziewczynę" a tyle osób z #przegryw się żali?
#tfwnogf #zwiazki
  • 29
@Emil1803: bo przegrywy nie wierzą, ze mozna poleciec na cos takiego jak charyzma i pewnosc siebie. Jakbys pokazal im zdjecie swojego brata z loszką to powiedzieli by pewnie ze desperatka albo ze rogi mu dorabia lub leci na hajs. Zawsze cos sobie dopiszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Emil1803: Twojemu bratu się udału, okej. Ale to nie znaczy że wszystkim przegrywom z tagu się uda, dlatego właśnie się "użalają". Przez to takie komentarze jak twój triggerują przegrywów. To tak jak z sławnymi gwiazdami, są ludzie którzy są brzydcy, niscy, mają jakieś tam choroby i stają się sławni ale to nie znaczy że każdy taki będzie chodźby stanął na głowie. No naprawdę dziwne że, większość osób ruchających to osoby z
@Marasmeus a pewnie że można polecieć na charyzme czy tą pewność siebie. Szkoda tylko że rady normików mozna strescic w zdaniu "wyjdz do ludzi" więc nie dziwota że sie przegrywy oburzają. Niektórzy z nich to pewnie by i chcieli zbudować tą pewność siebie to wtedy słyszą "idź pobiegać" i sie jeszcze bardziej frustrują
@ArekW: Mozesz wejsc na gg i rozmawiać z kobietami, patrzeć na co reagują dobrze, na co źle, poznawać rozne typy kobiet i patrzeć jak rozmawiać, badoo,tinder od #!$%@? jest mozliwosci serio.