Wpis z mikrobloga

Wiecie co wam powiem.
Teraz powinniśmy kibicować Robertowi żeby wskoczył na ten fotel za Strolla bo jeśli nie daj boże Ocon zamieniłby się ze Strollem zespołami to tak jakby Williams Robertowi wbił nóż w plecy.Robert jest twardą osobą ale to...byłby cios poniżej pasa.
#f1 #kubica
  • 10
  • Odpowiedz
@maly1904: Dla mnie ,jako fana talentu RK oraz ,że jest naszym rodakiem byłaby to bardzo smutna wiadomość.Chłopak tyle zrobił od wypadku żeby mógł znowu wrócić no ale cóż...na dniach wszystko się rozwiąże.Dla mnie pewne jest jedno.Stroll po raz ostatni pojedzie w Williamsie.
  • Odpowiedz
@IceShandy: F1 to nie telenowela tylko wielki biznes. Nikt tutaj nie mysli o tym czy komus bedzie smutno. Kubica to zaden kandydat na wyscigowy sezon. Do Williamsa trzeba sie wkupic albo miec blogoslawienstwo Mercedesa. Inne ekipy wogole nie maja takiego tematu jak Kubica. Jesli McLaren, Haas czy FI wymienialyby jeszcze kierowcow to najwyzej miedzy soba albo siegnelyby po kogos z nizszej serii. Zeby naprawde wrocic Robert musialby miec zwyciestwo w jakiejs
  • Odpowiedz
@YourShadow9: Czyli ze McLaren pozbedzie sie Vandoorne-a w ciagu biezacego sezonu?! Coraz zabawniejsze te teorie. Nawet jesli bedzie ruch miedzy Williamsem i Force India to w obie strony, nie wiem czemu niby mialby uczestniczyc w tym McLaren. Ktos z dwojki Perez-Ocon bedzie musial dojezdzic sezon w Williamsie, jesli Stroll zostanie sciagniety. Vandoorne nie jest tak dobry jak Alonso, ale tez trudno porownywac go do kierowcow startujacych lepszymi bolidami tj. Force India.
  • Odpowiedz
@Atomus: dlaczego "będzie musiał". Najpierw to musieliby spłacić konktrakt Kubicy, któy ma pierwszeństwo w objęciu fotela wyścigowego w przypadku jego zwolnienia w trakcie sezonu, a nikt płacił nie będzie za przejezdzenie 8 wyścigów największym szrotem
  • Odpowiedz
@YourShadow9: tyle że są jeszcze kontrakty i wysadzenie vandoornea na siłę może sporo kosztować i na pewno Ocon czy Perez tego nie zwróci swoją jazda do końca sezonu aktualnym bolidem mclarena. Teraz nagle się każdemu wydaje że będą jakieś wielkie cyrki, no ja bym na to nie stawiał bo korzyść z tej zabawy dla mclarena żadna. Ocon może mieć kontrakt z nimi na 2019 kto wie, ale to nie ma znaczenia
  • Odpowiedz