Wpis z mikrobloga

@Grecicho: Ach, och, te plusiki, te diamenciki, te punkciki w rankingu, te marne grosiki w pocie czoła ciułane za byle badziew - to było życie, to był świat. I to dojeżdżanie chamskie, bo ktoś miał o 2 plusiki mniej. Jak tu teraz żyć, quspaju, jak żyć. Jak mogłeś....Więc histeria, płacz, szlochy, spazmy coraz większe. Właśnie odkryłem nowe prawo. Płacz za darkwarezem rośnie proporcjonalnie do czasu pobytu na wykopku.
@jajanosik: Ale narzekasz jakby ktoś kazał tam siedzieć, mogłeś nie siedzieć, pobierać i się nie udzielać, nie czytać, tyle możliwości, a wybierasz narzekanie więc z kim jest coś nie tak? Trochę tam byłem i nie widziałem żeby ktoś kogoś "dojeżdzał" za mniejszą ilość plusów wiec może w offie udzielałeś sie jak 1350 czy bulwa i stąd te problemy.
@Jazin: Ja narzekam? Ja mam polew z żałosnych płaczków i to jest również Twój problem, bo bez owijania w bawełnę walę prawdę prosto w oczy. A to boli, jak widać - czego dowodem również Twoja histeryczna reakcja
@Jazin: Wystarczy zapoznać się z jednym wpisem @jajanosik aka g0dl1ke aby stwierdzi, że to przybysz z nibylandii ale tobie jazin widzę zajmuje sporo czasu aby go rozszyfrować, więc kompan jak najbardziej adekwatny dla twojego toku rozumowania.
@jajanosik: Histeryczyna? Przeciez to Ty w spazmach codziennie opisujesz jaki to DW był zły, jak Cie tam gnębili a teraz w końcu jestes wolny i zrzucileś kajdany. Nie bardzo rozumiem takiego stękania chyba, że jesteś masochistą ktory ma satysfakcję jak ktos po nim jedzie bo jak by mi sie gdzieś nie podobało to bym tam nie wchodził zamiast opisywać jak tam jest zle. Masz polew? A ja czytam w Twoich wypocinach