Wpis z mikrobloga

Po 2 latach powrót do #epapierosy i w sumie muszę stwierdzić że technologia poszła bardzo pozytywnie do przodu, nie pamiętam żebym był tak zadowolony z zakupu oatstnim razem, miałem zwykłego za 100zł z liqudiem o smaku wisienki (ʘʘ)

Gdyby ktoś miał jeszcze obawy, to warto, 2/3 tygodnie zwykłych to cena zestawu początkowego:

Cygaret 199 zł
Liquidy 45.99 zł / 3 sztuki, starczy na jakieś 2 miesiące bez problemu
Zapasowa grzałka ( jedna już w środku, jedna zapasowa) +jedną dokupiłem dla pewności.

Ten tutaj to jednak wyższa półka, miło się pali i nie ciągnie tak bardzo do zwykłych gwoździ, olejek nie wypływa, chmurka jest przyjemna chociaż potrafi poddusić ale to z racji przerzucania się że zwykłych, kilka dni potrwa zanim się przestawia (σ ͜ʖσ)

Każdemu polecam kto chce #rzucicpalenie ( ʖ̯) bądź palić, ale "zdrowiej".

Wcześniej paliłem 5 lat inny model, potem 2 lata zwykle fajki o teraz wracam do elektronika. ()

#chwalesie #papierosy #oszczedzanie #palenie #nikotyna
v.....k - Po 2 latach powrót do #epapierosy i w sumie muszę stwierdzić że technologia...

źródło: comment_JKFpXlPrFbSkJSQrpOrbiDZoPda2xMDr.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@v1lk: przecież to Wolisz - firma która sprzedaje przestarzały sprzęt za 200% ceny. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Za tą cenę masz istick pico full kit z ogniwem, o wiele bardziej niezawodny mod z regulowanym napięciem, trybem Temperature Control i ok 10 rodzajami kompatybilnych grzałek
  • Odpowiedz
  • 2
@v1lk mam volish view White i nikomu tego nie polecę, zaluje w opór, że to kupilem ( ͡° ʖ̯ ͡°) poczekam do gwarancji i biorę coś innego.
  • Odpowiedz
@v1lk obok wyższej półki toto nawet nie leżało xd

Polecam jeszcze sobie samemu robic olejki, wychodzi jakieś 150ml za 35zl, a za rok ma być juz akcyza na nikotyne więc w grudniu robie zapas na 5l XD
  • Odpowiedz
@v1lk na pudelku powinno byc napisane, to jest stosunek glikolu do gliceryny, określa gęstość płynu - revolt ma w sprzedaży 50/50 czyli rzadki i 70/30 czyli gesty
  • Odpowiedz
  • 1
Nie istnieją 4paki Revolta 50:50. To jest 70:30. Volish nie jest taki zły jak wszyscy płaczą, że jest, a beką jest wmawianie wszystkim, że Eleaf jest lepsza firmą. xD Sprzęt nie do zajechania ta Alpha.
  • Odpowiedz
  • 0
@Loxais @rocky_b @xleph @Daburi

A tak prawdę mówiąc można kupic ferrari i będzie wadliwe, wydać milion i tak coś będzie nie działać jak powinno. Mi chodziło o zamianę, zwykłych na elektronicznego, bo chce się oduczyć, i może kiedyś rzucić. A to czy wydam.200zl na to czy 250 to bez różnicy, dopóki działa i spełnia swoją rolę jestem zadowony. ||
  • Odpowiedz
  • 1
@Waspin Ehh... Nawet mi się nie chce tego komentować. Dla kogoś kto nie ma w planach siedzieć w temacie tylko po prostu chce zapalić jest to najlogiczniejsze rozwiązanie. Mógł równie dobrze zamawiać z FT, byłoby taniej i co z tego? Ważne, że jest zadowolony.

@v1lk Powodzenia w niepowracaniu do analogów. Uważaj tylko na szkiełko, bo lubią się tłuc niemiłosiernie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Loxais A to tak, szkiełka to zgroza ale w każdym modelu chyba jest to samo, w końcu nie są one do rzucania o podłogę xD

Dziękuję bardzo, dla mnie bomba, bateria wystarcza na dwa dni, uzupełniać za wiele nie muszę, jestem na prawdę zadowolony ()

@xleph ta wersja mini to porażka, fakt że też drożdże z lcd są ciekawe ale ja nie potrzebuje aż takich cudów
  • Odpowiedz
@v1lk mozesz kupic gumki na szkiełko - takie jak na moim zdjeciu na tym zoltym, jak upadnie to szkiełko nie odczuwa impaktu i trudniej zbic xd i wylaczaj jak wkladasz do kieszeni, ja sobie pare grzalek zjaralam w torebce jak sie guzik wcisnal :P
  • Odpowiedz