Wpis z mikrobloga

Po 2 latach powrót do #epapierosy i w sumie muszę stwierdzić że technologia poszła bardzo pozytywnie do przodu, nie pamiętam żebym był tak zadowolony z zakupu oatstnim razem, miałem zwykłego za 100zł z liqudiem o smaku wisienki (ʘʘ)

Gdyby ktoś miał jeszcze obawy, to warto, 2/3 tygodnie zwykłych to cena zestawu początkowego:

Cygaret 199 zł
Liquidy 45.99 zł / 3 sztuki, starczy na jakieś 2 miesiące bez problemu
Zapasowa grzałka ( jedna już w środku, jedna zapasowa) +jedną dokupiłem dla pewności.

Ten tutaj to jednak wyższa półka, miło się pali i nie ciągnie tak bardzo do zwykłych gwoździ, olejek nie wypływa, chmurka jest przyjemna chociaż potrafi poddusić ale to z racji przerzucania się że zwykłych, kilka dni potrwa zanim się przestawia (σ ͜ʖσ)

Każdemu polecam kto chce #rzucicpalenie ( ʖ̯) bądź palić, ale "zdrowiej".

Wcześniej paliłem 5 lat inny model, potem 2 lata zwykle fajki o teraz wracam do elektronika. ()

#chwalesie #papierosy #oszczedzanie #palenie #nikotyna
v.....k - Po 2 latach powrót do #epapierosy i w sumie muszę stwierdzić że technologia...

źródło: comment_JKFpXlPrFbSkJSQrpOrbiDZoPda2xMDr.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • 1
@xleph A to pamiętam z guziczkiem, jak wcześniej miałem inny model, taki najtańszy to tego nie było xD pierwsze modele które wychodziły nie miały żadnych zabezpieczenień ( ͠° °)

@marek-wozniak-750 dla jednych syf dla innych nie, tak jest ze wszystkim. Ja mam Samsunga s8+ moja żona ma Iphona s8 ale to nie znaczy że w domu mamy wojnę który telefon lepszy, to po prostu telefon
  • Odpowiedz
  • 0
@Waspin cenowa (σ ͜ʖσ) poza tym @Loxais ten model miałem 5 lat, bateria służyła bardzo długo do momentu aż mi się złamał w kieszeni przez przypadek, potem pewna historia sprawiła że wróciłem do zwykłych fajek, podczas gdy ludzie zabijali się który model jest lepszy i wydawali tysiące złotych A ja sobie zamawiałem olejek, grzałki wymieniłem co jakiś czas i byłem zadowolony ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Teraz to wszyscy wszystko porównują, sprawdzają A zapominają po co to w ogóle kupili xD

Pierwsze z pierwszych,
v.....k - @Waspin cenowa (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞ poza tym @Loxais ten model miałem 5 lat, bateria...

źródło: comment_w5CglJhoJs2jCAkTwrjwvFAXPP0M4VlU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Loxais hehe, tak pisałem do Ciebie (σ ͜ʖσ) moja przygoda zaczęła się bardzo dawno i porównując do tych cudów które są teraz to miałem patyk A teraz to latające spodki xD
  • Odpowiedz
  • 1
@v1lk Aaa ok. xD Nie no, branża poszła mocno do przodu, na całe szczęście, bo to początki nie były takie proste. xD Jak już się przerobi 20 różnych konfiguracji to i tak wraca się do tych najprostszych, dlatego nie ma co się przejmować i przywiązywać do fajka, bo i tak będzie następny. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@v1lk Pamiętam, w sumie to się cieszę, że używałem jeszcze wtedy analogów, bo bym się chyba nigdy nie przekonał do elektronicznych. XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Loxais oj tak, wielu zrezygnowało właśnie przez to, ja byłem wytrwały xD 5 lat na jednej baterii, drugą sobie dokupiłem za kilka groszy, ale spełniał swoją funkcję dopóki palenie odbywało się w pionie xD

Gdy papieros był przechylony to olejek trafiał prosto do ust i można było się wręcz zerzygać, a najgorsze były plamy na ubraniach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Teraz to bez porównania lepsze rozwiązanie (
  • Odpowiedz
  • 0
@Loxais no proszę, widać są sposoby A ja chodziłem po nowe spodnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Teraz jest cudo, grzałki, olejki, kontrolowanie przepływu, baterie z lcd, regulowany wlot powietrza, wydajne tanki , ładny wygląd i co najważniejsze dużo mniejsza awaryjność.

Był przypadek eksplozji baterii epapierosa, teraz to już na prawdę rzadkość ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@v1lk Jeśli chodzi o wybuchy to zazwyczaj chodzi o mechaniczne fajki, które nie mają zabezpieczeń. W elektronicznych to naprawdę rzadkość, urządzenie odcina dopływ prądu, gdy coś jest nie tak.
  • Odpowiedz
  • 0
@Loxais A właśnie te pierwsze tego nie miały, mogłeś nacisnąć guzik (lub trzymać w kieszeni) i po 30 sekundach następowało albo zapłon albo paliła się bateria, ale ogólnie zawsze można się było poparzyć.

Wtedy były popularne te smyczki na szyję, w sumie niektórzy do dzisiaj je mają ale pomysł był na początku inny, żeby nie trzymać ich w kieszeni (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
  • 1
@v1lk Teraz też by były popularne gdyby nie ciężar sprzętu. Nikt nie chce zagwarantować, że smycz utrzyma sprzęt na zdjęciu bądź większe, a klienci z takimi zakusami się zdarzali co by boxa na 2 aku chętnie nosili na szyi. (ʘʘ)
  • Odpowiedz