Wpis z mikrobloga

Patusy z C zaprosiły na trybunę patusów z Chorzowa na mecz z Górnikiem. Po komentarzach na fejsbuku wydaje mi się, że całkiem spora część kibiców nie trawi tych akcji z kibicami z Chorzowa i Łodzi. Jestem ciekaw jak widzą ten układ mirki spod tagu #wislakrakow

Podoba ci się układ kiboli Wisły i Ruchu?

  • tak 18.5% (17)
  • nie 81.5% (75)

Oddanych głosów: 92

  • 23
@ZohanTSW co ci do tego? Ich piaskownica, ich zabawki. Mają prawo śpiewać co chcą i mieć zgodę z kim chcą. Nie podoba ci się to nie śpiewasz, proste. Chodzę od kilkunastu lat na C, nie uważam się za patusa, zgód nie pozdrawiam jak mi się nie podobają i tyle.
@d__m: nie lubię kibicować biernie, a nie chcę też być jedyny na trybunie który śpiewa. Jednocześnie nie lubię przebywać wśród ludzi, których nie szanuję i z nimi się identyfikować. Jeden moment w którym #!$%@? się stare zgody i pozdrawia nowe psuje dobre wspomnienia z reszty meczu
@ZohanTSW: Niestety ale TKWM bylo od jakiegos czasu trupem, ktory caly czas byl podtrzymywany przy zyciu przez aparature. O ile na linii Wisla - Lechia wszystko bylo w porzadku to o tyle ze Slaskiem bylo mnostwo mniejszych lub wiekszych spin, najczesciej rozbijajace sie o motor lublin. Kolejnym elementem byla stagnacja pod wzgledem typowo hoolsowym. Nie wiem jak inni ale ja dalej lubie Lechie, a nowi ukladowicze wg. mnie pozytywnie. Tak jak
@ZohanTSW stary ale to problem z tobą, a nie z 'patusami' z C. Ja się bardzo ciesze, że Ruch przyjeżdża, przynajmniej podbiją frekwencję. A we Wrocławiu i Gdańsku mam przyjaciół, z którymi nadal mam kontakt. Za 5 - 10 lat już większość będzie zgody pozdrawiać. Pogódź się z tym. 30 lat temu mieliśmy już zgodę z Widzewem i Ruchem. I co? Wszystko się zmienia.
@ZohanTSW: Kiedyś o zgodach ze Śląskiem i Lechią też zadecydowała huliganka, nie było walnego zgromadzenia trzech drużyn gdzie przybijano TKWM pośród kilkunastu tysięcy ludzi, a o tym wielu teraz zapomina.

Szarakany mają swoje układy z Ruchem i Widzewem więc są zgody, nie chcesz, nie dopingujesz.
@ZohanTSW nie ma opcji "mnie to nie dotyczy". Wspolpraca szajek i gangusow to nie moja sprawa. To jest inny swiat. I oni i ja (czy tam jacys "my") mamy zupelnie inne rzeczy zakodowane pod pojeciami "Wisla", "Ruch" czy "Widzew". Stad polemika jakakolwiek nie ma sensu.
Niemniej cala masa kibicow Ruchu pojawia sie na kazdym meczu przy Reymonta, nie przypominam sobie takich pielgrzymek z Gdanska czy Wroclawia. Na poczatku nowych zgod nie pozdrawialem, teraz dre morde ile sił.
@ZohanTSW: Nikt normalny z układu nie jest zadowolony. Jak można być zadowolonym gdy dwa kluby, to twoja potężna kosa od xx lat? Dodatkowo jedziesz do Chorzowa i jest macanka przez kraty i ubliżanie a miesiąc później układ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AntyPOdPIS z punktu widzenia zwyklego kibica roznice miedzy ukladem i zgoda w zasadzie nie wystepuja. I z tej samej pozycji wazne jest tylko wsparcie na meczach - a to jest teraz duzo lepsze.
Inna sprawa ze sporo osob wynioslo sie z C a pewnie i w ogole ze stadionu przez nowe układy...