Wpis z mikrobloga

Żeby nie zawieść was, wszystkich czekających na jakaś opowieść życia, już w tym zdaniu powiem, że historia zajmuje jedno zdanie i mogłem je napisać w 7 sekund. Wpis miałem usunąć po 30 minutach, ale gdy znalazłem się znowu w gorących, to, aby pochwalić się kolegom zostawiłem ten wpis ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Może moja krótka historia pozwoli wszystkim mireczkom z tagu #przegryw wyjść z niego, swoim poczuciem humoru.
Cofniemy się o kilka dni do momentu w którym szedłem z treningu dzika mostem ponte luis pachnąc jak prawdziwy dzik (łaźnia tego dnia była zamknięta, bo coś pieprznęło - serio, chciałem szybko dojść do domu żeby tylko nikogo znajomego nie spotkać) i słyszałem jak jakiś #rozowypasek żartując opowiada swoim koleżankom jak to wszystko co z jej kraju (Włoch) jest znane na całym świecie wymieniając Ferrari, lamborghini, piaggio, pizza i inne takie, ale już nie mogłem wytrzymać i to wcale nie z zazdrości, ze z polski znany jest tylko melex. Wtrąciłem się w rozmowę i mowie „(...) no Nie zapominaj o Benito Mussolini(...)” - smiechneła, ale jej koleżanki trochę gorsze z historii nie zrozumiały żartu. Później standardowa rozmowa, skąd jesteś, co tu robisz, jak długo tu będziesz, arka Gdynia kur€- ((oo)) . Kładąc wszystko na jedna kartę powiedziałem, ze ide później do muzeum fotografii i czy może nie ma planów. Skracając ten wątek - świetnie się bawiliśmy, ja w ogóle jestem fanatykiem aparatów i fotografii, wiec smieszkowala z mojego podniecenia tymi rzeczkami ()
Tak zaczęliśmy się spotykać i razem wracamy do polszy, może coś z tego będzie mireczki ʕʔ
Teraz wątek ferrari, jak już możecie się domyślić smieszkowalismy na temat następnego spotkania i mowie, ze podejdę pod nią do pracy, a ona, ze „ojej tak daleko”, no to wysłałem magiczny włoski znak, na znak mojej frustracji. W tym samym czasie pomyślałem, ze rozbawie ja jakimś Ferrari wklejony w paincie, ze niby właśnie nim podjade. Jest
N.....d - Żeby nie zawieść was, wszystkich czekających na jakaś opowieść życia, już w...

źródło: comment_v29T2N9SzcJw9sfykzPkeM819FuD0Iaa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz