Wpis z mikrobloga

Mirki, jako że mój p8 lite kończy powoli swój żywot zastanawiam się nad kupnem ajfona 6s. Da radę kupić używkę 16gb do 1000zl? Bo znajduje oferty po 850-950 ale boje się że coś może być z nimi nie tak, a za powystawowe trzeba dać 1200 więc trochę za dużo jak na telefon dla mnie. Zależy mi na dobrym aparacie, baterii na 1 dzień chociaż i żeby się nie wieszal. #iphone #6s #telefony
  • 18
Właśnie SE jest trochę dla mnie za małe, 6s jest wielkości właśnie p8 lite i byłoby idealnie. Z pamięcią bym sobie poradził bo ja mam na telefonie tylko i wyłącznie zdjęcia i parę aplikacji no i kwestia taka że strasznie mi się podoba wizualnie 6s. Xiaomi nie będzie miało gorszego aparatu?
@Ukradli_mi_spacje: "powystawowe" to w 99,999% refrubowy szrot klepany przez chińskiego janusza w szopie na najtańszych możliwych podróbkach części (z wyjątkiem płyty głównej bo tego nie bardzo da się podrobić). Do tego nieoryginalny kabel i ładowarka za $0,25, która rozwali ci układ zasilania. Za te ściemy ci wszyscy sprzedawcy sami powinni być zakuci w dybach na tych "wystawach" z których są te telefony, a oszukani powinni wkładać im co dzień jeden "powystawowy"
@Ukradli_mi_spacje: Za 999 zł masz w X-komie Moto Z - telefon jest flagowcem, w tej cenie chyba nic wydajniejszego nie znajdziesz. Co do używanych nie mam pojęcia, nigdy nie kupiłbym używanego telefonu bo nie ma możliwości zajrzenia do środka i weryfikacji czy jakiś janusz-gsm nie robił nieautoryzowanych "napraw".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ukradli_mi_spacje: ja posiadałam 6s i Ci Mireczku stanowczo odradzam jego zakup. Szczególnie jeśli zależy Ci na baterii, ja właśnie dlatego zmieniłam telefon. Wiadomo, ma znaczenie, jak intensywnie używasz telefonu, ale moja bateria przy siedzeniu na lte i np. przeglądaniu wypoku po 2-3 godzinach była na wyczerpaniu. Jeśli jednak dalej jesteś zdecydowany na iPhone'a to Ci powiem, że wieszał by się może minimalnie (mój wykrzaczał się tylko na messengerze i Facebooku, ale