Wpis z mikrobloga

Druga część sezonu już za chwilę, więc ułożyłem sobie F1 bingo na drugą część sezonu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kilka słów na temat każdej kratki.

GRO zrobi coś głupiego - zaczynam od czegoś łatwego do przewidzenia, czekam na powtórkę z Baku i obwinianie Ericssona.

Jeszcze co najmniej dwa deszczowe wyścigi - Spa, Brazylia, Singapur, liczę na was.

Leclerc zdobędzie co najmniej 30 punktów - skubany mnie kupił. Obecnie punktów ma 13, liczę, że dobije do 30.

ALO > VAN w każdych kwali - myślę, że VAN nie pokona ALO już do końca sezonu. Różnica między nimi jest po prostu ogromna.

GRO bez zespołu na 2019 - niestety wrodzony zespół się nie liczy, hehe ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wyścigi będzie wygrywać tylko TOP 3 - różnica między Mercedesem, Ferrari, Red Bullem, a resztą jest tak duża, że wątpię w wygraną innego zespołu.

HUL wreszcie stanie na podium - zrób to, naprawdę, bo inaczej na pierwsze podium Renault będziemy czekać do 2019, aż zdobędzie je Ricciardo.

McLaren skończy na 5 miejscu - cóż , Renault nie dojadą, ale Haasa mogą. Haas obecnie 66 punktów, FI 59, McLaren 52.

Mercedes wygra WCC - przykro mi, Ferrari, nie wierzę w was.

RAI zostanie w Ferrari na 2019 - nie widzę innego wyjścia.

VET zaliczy DNF po swoim błędzie - Vettel zaliczy według mnie powtórkę z Niemiec. Ogólnie sporo błędów mu się przytrafia...

Wyścig z czerwoną flagą - nie trzeba wyjaśniać.

HAM wygra WDC - przykro mi, Sebastian, nie wierzę w ciebie.

MAG wreszcie się z kimś pobije - zastanawiam się tylko, z kim ( ͡º ͜ʖ͡º)

SIR nie zdobędzie punktu - proszę Was... Czy ktokolwiek w to wierzy?

Toro Rosso zdobędzie co najmniej 77 punktów - gdyż 76 zdobył McLaren w 2016. TR ma obecnie punktów 28.

VER skończy sezon nad RIC - cała saga RIC w RBR będzie miała dla niego smutne zakończenie. Poza tym... Verstappen jest lepszy.

OCO > PER na koniec sezonu - nastąpi ostateczny koniec wymieniania Pereza w kontekście innego teamu. Sądzę, że Ocon wygra z nim przede wszystkim spokojem.

ALO uraczy nas jakimś dobrym team radio - pozostaje pytanie, czy zrobi to już w weekend, czy będę musiał czekać do Monzy, gdzie "top speed is embarrasing" ( ͡º ͜ʖ͡º)

KUB nie zdobędzie miejsca na 2019 - nie zdobędzie jako kierowca etatowy. Jako rezerwowy, bardzo możliwe. Niestety #kubica jak dla mnie to już temat zamknięty. Darzę go ogromną sympatią, szanuję za profesjonalizm. Niestety kasa ma jeszcze większe znaczenie, niż kiedyś. I później mamy takich Sirotkinów...

NOR zadebiutuje w wyścigu - no bo ile McLaren może męczyć się ze Stoffelem? Niby mówią ci jego managerowie, że ma ważny kontrakt. Cóż, Palmer też miał.

ERI zostanie w Sauberze - wyjaśniać nie trzeba.

RAI wygra choć jeden wyścig - to już moje marzenie, jako turbofana Raikkonena.

Williams skończy sezon na miejscu 10 - póki co mają 4 punkty. Poza tym... Ktoś spodziewa się innego rezultatu?

Tyle.

Pomysł ukradłem od Chain Bear F1 ( ͡º ͜ʖ͡º)

#f1 #f1zodtajakpawlaczem
odjatakpawlacz - Druga część sezonu już za chwilę, więc ułożyłem sobie F1 bingo na dr...

źródło: comment_SFvQSY6HeFrMFGnH8Rejx9ls35qbps5Q.jpg

Pobierz
  • 6
@odjatakpawlacz

VER skończy sezon nad RIC - cała saga RIC w RBR będzie miała dla niego smutne zakończenie. Poza tym... Verstappen jest lepszy. xDDDDD


Porównywany do szumiego za jego startów, młody, porywczy, brak mu ogłady już jak przesiadł się z TR do RBR. Zgadzam się, ale narazie jest jeszcze słaby ;)