Wpis z mikrobloga

,,Miłośnik piwa''
- Jakie to piwo lubisz?
- Jasne
- Mhm. Tylko?
- Tak.
- Jakieś konkrety?
- Tzn?
- No nie wiem. Jakiś, szczep, region, browar, nazwa?
- To bez znaczenia.
- Mhm. Perła export?
- Taaak<3<3<3
...
w 9 na 10 przypadków pod taki wzór można sobie podstawić wiedzę o większości zainteresowań, które ,,miłują sobie'' mężczyźni na Tinderze.

#pdk #tinder #badoo #piwo #logikaniebieskichpaskow
  • 23
  • Odpowiedz
@puzno
@BooB
@WujaAndzej
@nowik1492
@LaFlare

Pomijam już fakt, że #!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.

Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj
  • Odpowiedz
@puzno: i to jest piękne wypunktowanie mizogińskiej hipokryzji xD

Dziewczyna lubi wino? BEKA!! Pewnie tylko Carlo Rossi!!! #!$%@? się zna tak naprawdę!!

Facet lubi piwo? No spoko hehe. #!$%@? tam, że szczyt jego marzeń to Perełka, Heineken czy inne Książęce, lubi sobie piwko popić, dużo go pije więc się zna, odczepcie się od tego konesera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@puzno: Myślę że jeśli mężczyzna wpisałby sobie, że interesuje się piwem na Tinderze, to raczej miałby na myśli piwo kraftowe albo podobały by mu się wycieczki do Czech/Niemiec po ichniejszy trunek.
  • Odpowiedz