Wpis z mikrobloga

@Kowal04: ja po tym sezonie będę miał w sam raz ilość krat, więc dla mnie jeszcze ujdzie :D Właśnie, tylko jeden brąz a tyle szarych. Chociaż cieszy i ta jedna brązowa, tartan na propsie.
Gdybym miał strzelać, to pewnie dalej grają "bezpiecznie". Manchester przypomina mi Fashionable z poprzedniej edycji, taka jedna odważniejsza marynarka. Może stwierdzili, że na paski u nas jeszcze za wcześnie?
Mnie kusi ta w czerwoną kratę :)


@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: Mnie też! Zastanawiam się, czy brałbym drugą. I jeśli tak, to właśnie ją albo brązową w tartan - Bristol. Finalnie pewnie w sklepie ocenię, na żywo, jak się wszystkie prezentują i wtedy przemyslę zakup teraz i ewentualnie później.

Szkoda, że cena wszystkich się wyrównała i wynosi teraz 900 PLN :/
@tesset: Niby tak, ale to nie jest też bardzo wygórowana cena. Marynarki z Suit Supply, Zack Romana itd są zazwyczaj droższe, a te Vintage nie odbiegają w żaden sposób jakościowo. Tylko ich wzornictwo jest inne, ale to raczej kwestia tego co kto lubi. Ja wolę mieć jedną droższą i czuć się w niej zawsze fantastycznie niż kilka tanich :) Ale fakt, za np. 700 zł ta marynarka była by dużo bardziej
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: jasne, w pełni zgoda, jakościowo jest mega dobrze w tej cenie. To nie było mocny zarzut ode mnie, jedynie zwrócenie uwagi na to. Wcześniej ceny były różne, teraz wyrównały się.
Pozwolę sobie jeszcze dowołać @Kowal04: byłem macać marynarki i jest dobrze. Ta w czerwoną kratę, na żywo, na manekinie, wygląda jeszcze lepiej niż na packshotach. Mocno się rzuca w oczy na tle pozostałych. Niestety kolorystycznie kompletnie nie pasuje do