Wpis z mikrobloga

@NowyMireczeek: A widzisz ten dopisek beta na górze? Poza tym zależy jak używasz, jak ładujesz 3 razy dziennie to się nie dziw, że się bateria szybciej zużywa.

Ogólnie jeśli nie widzisz znacznego spadku wydajności, to po co się przejmować?
  • Odpowiedz
@NowyMireczeek: Ja bym ci radził po prostu używać telefon tak jak potrzebujesz i tak jak jest ci wygodnie, a nie przejmować się głupotami ;) Wiadomo, że ten telefon trochę kosztuje, ale bez przesady, żeby nie robić tego, tego i tamtego, bo bateria szybciej się zużyje. Taka jej natura, że się zużywa, nic na to nie poradzisz.

Sam zajechałem baterie w swoim 6s przez używanie nawigacji dość intensywnie przez dłuższy okres
  • Odpowiedz
Kondycja baterii jest jeszcze w fazie beta wiec, może dlatego. A gwarancje uznają chyba jeżeli spadnie poniżej 80% w ciągu roku
  • Odpowiedz
@notedeagle Chyba intensywne korzystanie z nawigacji czy innych alikacji nie powinno wpływać na kondycje baterii, Natomiast sposób ładowania/doładowywania a i owszem. Mylę się?
  • Odpowiedz
@gaiapl: Nie, chodziło mi o to, że telefon przy używaniu nawigacji (w moim przypadku oczywiście) był w nasłonecznionym miejscu = nagrzewa się i to znacznie co jak wiadomo za dobrze na baterie nie wpływa + gps ciągnie trochę baterii, więc telefon cały czas pod ładowarką no i sumując wszystko bateria dostała trochę w kość.
  • Odpowiedz