Wpis z mikrobloga

Witam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kolejny dzień piłkarskich zmagań przed nami. Przede wszystkim dzisiaj zaczyna się ostatnia runda kwalifikacji do fazy grupowej LM, a co za tym idzie - start nowych super-hiper-ekstra płatnych kanałów Polsatu. Na wstępie zaznaczę, że radzę godziny rozpoczęcia transmisji brać z marginesem, bo z różnymi wersjami spotkałem się w internecie (największa różnica dotyczyła godziny rozpoczęcia meczu Crvena - Salzburg, ostatecznie postanowiłem wpisać godzinę, która znalazła się na oficjalnej grafice na którymś z kanałów Polsatu). Dodam od siebie, że kanały te pojawiły się na nc+ na pozycjach 130 wzwyż. Nie chcę robić fałszywych nadziei, ale chyba przez jakiś czas te kanały będą na próbę odkodowane (a jak będzie w rzeczywistości zobaczymy)

Dodatkowo w bonusie: wiem, że godzina ta już sugeruje, że to dzień następny, ale przez przypadek dowiedziałem się, że Sportklub (jestem w szoku, że oni coś nadają jeszcze) w nocy transmituje Copa Libertadores. Tak więc dla nocnych marków wzmianka również o tym spotkaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Liga Mistrzów - kwalifikacje
20:00 Crvena Zvezda - RB Salzburg (Polsat Sport Premium 3)
20:50 BATE Borysów - PSV Eindhoven (Polsat Sport Premium 2)
20:50 Benfica - PAOK Saloniki (Polsat Sport Premium 1)

Championship
20:40 Swansea - Leeds United (Eleven 2)
M. Klich (Leeds)

Copa Libertadores - ćwierćfinał
02:45 Independiente - Santos (SportKlub)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna
  • 5
a ja od siebie dodam że wszystkie poważniejsze kablówki mają te kanały w ofercie. Niestety na chwilę obecną w Multimedii cisza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@aut91 przedłużając umowę z nc+ dostałem gwarancję odkodowanych kanałów Polsat sport premium na cały sezon ligi mistrzów. Niestety umowa jest na 2 lata, bez gwarancji, że następny sezon też będzie darmowy.