Wpis z mikrobloga

Orientuje się może ktoś z was, czy sklep Czarno-Białe daje jakieś zniżki na wywołanie kupionego u nich filmu?
Bo robię zamówienie i taniej wychodzi w Bratexie, więc się zastanawiam. Co za czasy, 7 dych za 3 rolki... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I jeszcze jedno, miał ktoś z was do czynienia z filmami Kentmere?
#fotografiaanalogowa
  • 8
@Szumo: z tą jakością to bym nie przesadzał, zarówno jeśli chodzi o jakość obsługi jak i o jakość usługi. Nie mogłem się doprosić dostarczenia wywołanego filmu i skanów. Realizacja usługi wywołania i skanu 1 filmu 35mm zajęła im prawie 3 tygodnie od dostarczenia materiału w umówione miejsce. Fakt, że tanio ale za to nieprzewidywalnie. Miał być tydzień, wyszły niemal 3 i po drodze praktycznie brak możliwości kontaktu tel i mailowego. Gdyby
@brylek: ciag dalszy tej zabawnej historii, wczoraj odebralem wreszcie wywolana klisze z bistro tusz tusz w Warszawie (do ich obsuwy doszly jeszcze 3 tygodnie mojego braku czasu i pozniej urlopu) i w domu okazalo sie, ze dostalem czyjes klisze a moich brak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oddalem dzis je z powrotem i teraz juz naprawde mam zagwostke co robic na przyszlosc bo ceny skanowania maja bardzo fajne