Wpis z mikrobloga

Kiedyś to były czasy. Teraz nie ma czasów. Opłaty aktywacyjne do transakcji bezgotówkowych, limit zwrotu wpłaconych pieniędzy, VIPy i dodatkowe usługi "premium", droższe pole z lepszym kiblem, coraz wyższe ceny biletów i pola nie przekładające się na jakość line-up'u i noclegu, a na dodatek jakiś mentalny gimbus prowadzący oficjalnego fanpage'a. Dobrze, że już darowali sobie hasło "festiwal z atmosferą". Teraz już chyba tylko patrzą jak wysoko da się podnieść poprzeczkę w wyciąganiu hajsu od odwiedzających. Co się stało z tą imprezą?! Pomyśleć że jeszcze kilka lat temu było to dla mnie największe muzyczne święto w roku. W tym roku jadę jedenasty raz na Hip Hop Kemp, pewnie ostatni...

#oswiadczeniezdupy #hhk #hiphopkemp #rozrywka #festiwale #muzyka #rap #hiphop #kiedystobylo
g.....l - Kiedyś to były czasy. Teraz nie ma czasów. Opłaty aktywacyjne do transakcji...

źródło: comment_m1HhJk4FvJsSO4KMMByaoCLuq0KEXrQt.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tegoroczni headlinerzy to jawna beka


@ShadyTalezz: Mi się akurat podoba: GZA, Souls of Mischief, Bahamadia, Evidence, RSXGLD, Illa J, El Da Sensei , Hiltop Hoods, Jeru The Damaja, Strong Arm Steady, The Black Opera, Like, Sa-Roc... Co prawda na większości i tak już byłem ale trochę tego jest.
  • Odpowiedz
organizacja jako tako, ale ludzie... padaka


@avoner: W 2015 na pole namiotowe wchodził każdy kto chciał, płoty porozkręcane przy głównej drodze, wcześniej to przynajmniej z przyczajki jakoś od tyłu. Pomiędzy namiotami ludzie bez opasek, cyganie, niesamowita skala złodziejstwa, no po prostu dramat.
Pamiętam, że kiedyś można było z każdym pogadać o muzyce, a już w 2015 większość osób przyjechała tam tylko się nachlać, naćpać i poruchać, dużo Woodstockowiczy z przypadku.
  • Odpowiedz
@goomba-pl: Ciężko powiedzieć tak na prawdę, mimo wszystko bilet na hhk wcale nie jest taki drogi, na openera miałeś 700zł za bilet. Na wszystkie festiwale ceny biletów rosną, ludzie z hhk raczej tego nie widzą, ponieważ akurat społeczność hhk raczej na inne festiwale nie jeździ niż hhk.
  • Odpowiedz
@Negard: Przeliczając na koncerty to nawet gdyby bilet kosztował 1000 zł to pewnie by się opłacało. Bardziej rozchodzi się o to, że rosną ceny, dochodzą dodatkowe opłaty, a nie ma to jakiegoś przełożenia na to co widzimy na festiwalu, zamiast być coraz lepiej jest coraz gorzej. Na rozmaite koncerty i festiwale jeżdżę już kupę lat i mam przez to jakieś pojęcie o tym jak to wygląda i może wyglądać.

Uciesze
  • Odpowiedz