Wpis z mikrobloga

  • 12
Eh, tak #!$%@? xD
Physix, treesfx, dx12 owow, rtx owowow tyle przełomów, technologia tak do przodu. A i tak wszyscy mają #!$%@? i grają sobie w csgo, pubg czy inne #!$%@? alfy z systemem skrzynek przed premierą, bo prawda jest taka że na pccie nie ma już gier. NA rynku AAA co jakiś czas taki sam bf, taki sam ac, taki sam tr i poniżej tego milion gier w wersji alfa które mi #!$%@? tego nie zaimplementują tak jak to było z poprzednimi ubertechnologiami nvidii.

Trzeba być debilem, żeby w dzisiejszych czasach dać 6k za gamingową kartę graficzną na platformie która nie służy już do grania tylko wyciągania pieniędzy.


#nvidia #pcmasterrace #gry
  • 21
@JBFC: Nie aż tak wiele, przynajmniej w moim rozumieniu. Spodobały mi się tylko God of war i Horizon (jeszcze nie próbowałem Uncharted), a gry na PC sa własnie ograniczane mocowo przez konsole. Ja bym się pokusił o stwierdzenie, że te karty bęa użyteczne za dwa trzy lata. W tej chwili mogę grać na GTX 1060 w niemal wszystko na wysokim full HD, więc mi wystarczy.
@JBFC: No ja rok temu kupiłem sobie PS4 Pro, bo ceny części PC zaczęły strasznie rosnąć przez kryptowaluty i dzisiaj oceniam ten zakup jako strzał w 10. Dodam, że to moja pierwsza konsola, którą teraz używam jako główny sprzęt do grania od czasów PS1. Jedynie kiedyś kupiłem stare PS2 za 30zł, żeby ograć gierki, których nigdy na PC nie było.

Na PC głównie byłem graczem single playerowym i od dłuższego czasu
@JBFC: No ja rok temu kupiłem sobie PS4 Pro, bo ceny części PC zaczęły strasznie rosnąć przez kryptowaluty i dzisiaj oceniam ten zakup jako strzał w 10. Dodam, że to moja pierwsza konsola, którą teraz używam jako główny sprzęt do grania od czasów PS1. Jedynie kiedyś kupiłem stare PS2 za 30zł, żeby ograć gierki, których nigdy na PC nie było.


Na PC głównie byłem graczem single playerowym i od dłuższego czasu
@Haxory: Kupiłem ps+ we wrześniu zeszłego roku. W tym czasie dostałem Infamous: Second Son, Beyond: Two Souls, Heavy Rain, Ratchet and Clank, Bloodborne, MGS5, Black Ops 3, Deus Ex Mankind Divided i parę mniejszych gier, no i trochę średniaków jak Mad Max czy Mafia 3. To faktycznie aż tak słabo twoim zdaniem? Dużo z tych gier to bardzo dobre tytuły.

https://ps-plus.pl/gry/ps4
@Maou: nigdzie nie napisałem że trzeba kupować tak drogą kartę. Ja u siebie dalej mam starego GTX780 GHz ale ta karta ma już prawie 5 lat i lada chwila może wyzionąć ducha. Z perspektywy osoby ktora chce zrobić modernizacje (jak np ja) wybór jest dość ciezki. W życiu nie dam 5500 za samo GPU. W tej kwocie moge miec albo calego peceta albo nienajgorszego laptopa z szesciordzeniowym i7. Czekam na benchmarki,
@JBFC: zgadzam sie, dlatego ja nie tak dawno sprzedałem swojego PC którego kupiłem w grudniu, na komputerze zwyczajnie nie ma w co grać, jedyna gra która przykuła moja uwagę w ostatnim czasie to kingdom come, no ale cóż, jak gra na gtxie 1070 w 1080p nie potrafiła utrzymać 60 klatek, PC aktualnie to dno i wodorosty jesli chodzi o gry.
@JBFC Przecież malo kto kupi te karty. Szczegolnie w Polsce gdzie stosunek zarobkow do ceny jest słaby. W usa nadal drogo ale te 1200 dolarów lepiej wygląda ale to już inna sprawa. To jest towar premium. To tak samo jak z luksusowymi samochodami. To, że nie kupisz sobie ferrari nie oznacza, że producent ma przestać je robić.
@Maou: nigdzie nie napisałem że trzeba kupować tak drogą kartę. Ja u siebie dalej mam starego GTX780 GHz ale ta karta ma już prawie 5 lat i lada chwila może wyzionąć ducha. Z perspektywy osoby ktora chce zrobić modernizacje (jak np ja) wybór jest dość ciezki. W życiu nie dam 5500 za samo GPU. W tej kwocie moge miec albo calego peceta albo nienajgorszego laptopa z szesciordzeniowym i7. Czekam na benchmarki,