Wpis z mikrobloga

@Mzl02: a bo smogu w małych miastach, czy wioskach nie masz jak janusze palą byle gównem w piecu w okresie jesienno-zimowym, plus pogoda taka sama jak wszędzie, czyli wilgotność powietrza na poziomie milion procent i brak wiatru, przez co powietrze można "kroić". W okresie letnim nawet w dużych miastach nie ma wielkiego smogu, bo drzewa dużo pochłaniają, więcej wiatru plus nie ma sezonu grzewczego. Z mnóstwem aut i hałasem można się
  • Odpowiedz
@Reb_: taka prawda, wszystko czego potrzebujesz jest blisko, łatwe dojazdy gdziekolwiek, jak ci się zachce przyrody to parki wszędzie a na obrzeżach lasy no nwm po #!$%@? na jakieś wsi mieszkać cokolwiek chcesz zrobić to musisz 20 km #!$%@?ć albo więcej
  • Odpowiedz
@Reb_: ale jak wezmiesz kwasa to nie mozesz sobie polezec na lace i patrzec w gwiazdy sluchajac muzyczki, bo juz jakis pan sie Toba zainteresuje. Takze jest jakis minus
  • Odpowiedz
@Reb_:

minusy życia w dużym mieście:

nic

proszę cię...

- wszystkie sklepy i usługi #!$%@? do granic możliwości, w godzinach szczytu w sklepach nie da sie ruszyć (o ile jest po co, bo zazwyczaj półki z produktami świeżymi są już puste), do fryzjerów itd trzeba się zapisywać co najmniej tydzień (a najczęściej 2) jeśli nie #!$%@? się u pani grażynki
- przejechanie 10 km zajmuje tyle co 30 km ze wsi/małego
  • Odpowiedz
@Reb_: Wszystko zależy od tego, gdzie kto się wychował. Ja wychowałam się na wsi i nie wyobrażam sobie życia w mieście. Mieszkałam na studiach 5 lat w dużym mieście i to była dla mnie istna katorga. Mieszkanie to jest dla mnie wcielenia klatki, świadomość, że za ścianą są dla mnie obcy mi ludzie powoduje, że 'mieszkania' nigdy nie mogłabym nazwać domem.
Ludzie ściśnięci jak sardynki, gdzie nie spojrzeć ludzie, ludzie, pełno
  • Odpowiedz
@Reb_: minusy:
- masa ludzi
- ludzie srający psami na chodniki i trawniki bez sprzątania kup
- smród moczu pijaczyn,
- smród psich kup
- gołębie i smród ich kup
- korki
- hałas
- zanieczyszczenie świetlne
- często brzydota obskurnych kamienic
- większe niebezpieczeństwo bycia ofiarą napadu
  • Odpowiedz